Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проєкти нормативно-правових актів
від 26 лютого 2021 р.
Київ
Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 р. № 1718»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України 

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України

від 16 листопада 2000 р. № 1718»


         Державною інспекцією ядерного регулювання України, на виконання пункту 1 Плану заходів щодо створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення додатку 1 до Порядку створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2020 р. № 1141 розроблено проєкт постанови Кабінету Міністрів України до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 р. № 1718».

         У зв’язку з цим, необхідно привести усі нормативно- правові акти , що пов’язані з державною реєстрацією джерел іонізуючого випромінювання у відповідність до зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та запровадити порядок надання суб’єктами діяльності у сфері використання ядерної енергії інформації про результати індивідуального дозиметричного контролю працівників до Держаного регістру.

         Проєкт розроблено з метою приведення нормативно - правових актів, що пов’язані з державною реєстрацією джерел іонізуючого випромінювання та індивідуальних доз опромінення у відповідність до зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та запровадити порядок контролю та ведення обліку індивідуальних доз опромінення.

         Проєктом акта передбачено:

         внесення змін до Порядку реєстрації джерел іонізуючого випромінювання у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2020 р. № 1141 «Деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення», якою затверджено нове положення про Державний регістр джерел іонізуючого випромінювання, індивідуальних доз опромінення та порядок оплати послуг з їх реєстрації;

         приведення у відповідність назви Державного регістру та його суб’єктів;

         встановлення порядку взаємодії та обміну інформацією між Державним регістром та його суб’єктами, зокрема суб’єктами діяльності щодо здійснення контролю та обліку індивідуальних доз опромінення працівників, які піддаються впливу іонізуючого випромінювання під час професійної діяльності, порядку реєстрації індивідуальних доз опромінення працівників у Державному регістрі.

         Зауваження та пропозиції до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 р. № 1718» приймаються до 25 березня 2021 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-08 або на електронну пошту: [email protected], [email protected].

         Повний пакет документів до регуляторного акта, аналіз регуляторного впливу та пояснювальна записка розміщені на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Проекти регуляторних актів".


Проєкт постанови

Зміни до постанови

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Доопрацьований аналіз регуляторного впливу

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux