Меню
 • Людям із порушенням зору
 • A-
  A+
 • Українською
  In English
Звіти звернень громадян
Опубліковано 02 липня 2020 року о 17:37

Звіт Держатомрегулювання про підсумки роботи зі зверненнями громадян у I півріччі 2021 року


Відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інших законодавчих та нормативно-правових актів з питань організації роботи зі зверненнями громадян, Державна інспекція ядерного регулювання України (далі – Держатомрегулювання) постійно здійснює системні заходи щодо покращення роботи із зверненнями громадян, ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами, усунення причин, що породжують скарги громадян та забезпечення відкритості та прозорості діяльності. 

З метою впорядкування роботи з громадськістю в Держатомрегулювання наказом від 18.12.2006 №194, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 січня 2007 року за №8/13275 (зі змінами наказом від 27.10.2008 №177, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 листопада 2008 року за №1106/15797) затверджено Порядок особистого прийому громадян та участі у «гарячих» телефонних лініях Голови, першого заступника та заступників Голови Держатомрегулювання. Інформація про проведення особистого прийому громадян та «гарячих» телефонних ліній керівництвом Держатомрегулювання щомісячно оновлюється на офіційному вебсайті та розміщується на дошці оголошень у приміщенні Держатомрегулювання. 

Протягом першого півріччя 2021 року Держатомрегулюванням проводився діалог з громадськістю у відповідності з Планом консультацій з громадськістю Держатомрегулювання на 2021 рік, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2011 року № 736-р та з урахуванням зовнішніх викликів суспільству щодо стану ядерної та радіаційної безпеки. Через пандемію, викликану Covid-2019, заходи, до яких зазвичай залучається громадськість, у першому півріччі зазвичай проводились в форматі онлайн. Громадяни мали можливість звернутися письмово, за телефоном або через онлайн приймальню електронних звернень. 

Так, за I півріччя поточного року надійшло 29 звернень. 16 звернень надійшло електронною поштою та стосувались таких загальних питань як принципи діяльності Держатомрегулювання, поводження з радіоактивними відходами, отримання ліцензій тощо, 7 звернень були переадресовані за належністю до Держатомрегулювання від Кабінету Міністрів України, 1 звернення – через Міністерство розвитку і торгівлі України, 4 звернення – через Урядову гарячу лінію, та стосувалися будівництва сховища відпрацьованих радіоактивних відходів від атомних електростанцій з Європи, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, будівництва саркофагу на місці захоронення ЯВ Хмельницької АЕС на території колишньої ракетної частини, покращення екологічного стану м. Києва та поводження з радіоактивними відходами, можливих негативних наслідків добудови Ташлицької ГАЕС тощо. Усі звернення були розглянуті у встановлені терміни, згідно із Законом України «Про звернення громадян». 

Робота зі зверненнями громадян у Держатомрегулюванні спрямована на установлення діалогу з населенням, аналізу та розуміння які з питань є нагальними та хвилюючими. Держатомрегулюванням здійснювалась системна робота щодо покращення роботи із зверненнями громадян, а також оприлюднення звітів на офіційному вебсайті Держатомрегулювання. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux