Меню
 • Людям із порушенням зору
 • A-
  A+
 • Українською
  In English
Звіти звернень громадян
Опубліковано 02 липня 2020 року о 17:37

Звіт Держатомрегулювання про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2020 року

Відповідно до вимог Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», інших законодавчих та нормативно-правових актів з питань організації роботи зі зверненнями громадян, Державна інспекція ядерного регулювання України (далі – Держатомрегулювання) постійно здійснює системні заходи щодо покращення роботи із зверненнями громадян, ґрунтовного та всебічного розгляду питань, які порушуються громадянами, усунення причин, що породжують скарги громадян та забезпечення відкритості та прозорості діяльності.

У зв’язку із запровадженням карантину з метою запобігання поширенню респіраторної інфекції COVID-19 із 17 березня було призупинено проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Держатомрегулювання. Громадяни мали можливість звернутися письмово або через онлайн приймальню електронних звернень.

Так, за І півріччя поточного року надійшло 23 звернення. 17 звернень надійшло електронною поштою та стосувались таких загальних питань як принципи діяльності Держатомрегулювання, стан енергоблоків України та ядерної безпеки в цілому, 2 звернення – через державну установу «Урядовий контактний центр», 4 звернення були переадресовані за належністю до Держатомрегулювання від Верховної Ради України (1 звернення), Кабінету Міністрів України (2 звернення), Міністерства енергетики України (1 звернення) та стосувалися перегляду рішення стосовно будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, недопущення ввезення в Україну радіоактивних відходів, економічного забезпечення фізичного захисту неядерних об'єктів, перевірки знань з питань ядерної та радіаційної безпеки персоналу РАЕС тощо.

У II півріччі поточного року надійшло 13 звернень. 6 звернень надійшло електронною поштою та стосувались таких загальних питань як принципи діяльності Держатомрегулювання, проведення вимірювань радіаційного фону тощо, 2 звернення – через державну установу «Урядовий контактний центр», 2 звернення були переадресовані за належністю до Держатомрегулювання від Кабінету Міністрів України, 1 звернення – через Печерську районну в місті Києві державну адміністрацію, 1 звернення – через Урядову гарячу лінію, 1 звернення – через Громадську організацію «Центр екологічних ініціатив «Екодія» та стосувалися прохань припинити діяльність Громадської ради при Державній інспекції ядерного регулювання України, вжиття заходів щодо недопущення видобутку урану в районі проживання, необхідності приведення до належного санітарного стану зелених насаджень на вул. Арсенальна 9\11, заробітної плати за роботу в умовах на лінійних прискорювачів нейтронів ННЦ ХФТІ тощо.

Робота зі зверненнями громадян у Держатомрегулюванні спрямована на установлення діалогу з населенням, аналізу та розуміння які з питань є нагальними та хвилюючими. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux