Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 29 листопада 2021 р.
Київ
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Державної інспекції ядерного регулювання України «Про затвердження Вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту наказу Державної інспекції ядерного регулювання України «Про затвердження Вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки»


Держатомрегулюванням відповідно до статті 24 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 363, розроблено проєкт наказу «Про затвердження Вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки» (далі – проєкт наказу).

Метою розроблення проєкту наказу є визначення та врегулювання вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій.

Наразі в Україні відсутні нормативно-правові акти, які містили б вимоги до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій, що не дає змоги персоналу атомних станцій адекватно та ефективно реагувати на існуючі кібернетичні загрози для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки.

Зважаючи на це, та з урахуванням положень Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України», постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 518 «Про затвердження Загальних вимог до кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури» було прийнято рішення про розроблення національних вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, які мають враховувати міжнародний досвід із кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій і рекомендації Міжнародного агентства з атомної енергії та Міжнародної електротехнічної комісії.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються до 29 грудня 2021 року за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-21 або на електронну пошту: [email protected].

Наказ "Про затвердження Вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки"

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux