Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення»
Опубліковано 11 червня 2020 року о 16:34

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення»

 

Державною інспекцією ядерного регулювання України на виконання вимог статті 18 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», статті 18 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання», підпункту 26 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, пункту 755 Плану Заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106 розроблено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» (далі - Проєкт).

Проєкт розроблено з метою підвищення рівня радіаційної безпеки у сфері використання ядерної енергії та поводженні з іншими джерелами іонізуючого випромінювання, встановлення державного контролю за рівнями дозового навантаження в усіх ситуаціях опромінення, прогнозування наслідків опромінення в умовах планового, аварійного опромінення та шляхів зниження можливих радіаційних ризиків. 

Проєктом передбачено створення єдиної державної інформаційної системи накопичення, зберігання даних про джерела іонізуючого випромінювання, що використовуються в Україні та результатів індивідуального дозиметричного контролю доз професійного та аварійного опромінення на базі Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання, що був створений на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.1997 № 847, шляхом розширення його функцій. Також проектом постанови передбачено скасування чинних постанов Кабінету Міністрів України, перелік яких зазначено у додатку до Проєкту. 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» приймаються до 30 листопада 2019 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-08 або на електронну пошту: e-mail: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу та пояснювальна записка розміщені на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

 

Проект постанови

Пояснювальна записка 

Додаток до Постанови

План заходів

Положення

Порядок створення єдиної державної системи  


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux