Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 24 грудня 2008 р.
Київ
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта “Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів”, затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 19.11.2007 № 161, зареєстрованого в Мін’юсті 06.12.2007 за № 1352/14619

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів”, затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 19.11.2007 № 161, зареєстрованого в Мін’юсті 06.12.2007 за № 1352/14619.

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акту здійсненні Управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ) та зняття з експлуатації Держатомрегулювання України.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи забезпечення державного регулювання у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у сфері поводження з РАВ, а саме забезпечення безпеки провадження діяльності, пов’язаної з захороненням РАВ у приповерхневих/геологічних сховищах.

Мета регулювання досягається шляхом встановлення у регуляторному акті переліку робіт чи операцій, які мають здійснюватися за окремими дозволами, переліку документів, що підтверджують спроможність та готовність заявника виконувати заявлені роботи чи операції, порядку і умов видачі, відмови у видачі, зупинення дії або анулювання цих дозволів та контролю за дотриманням умов наданого окремого дозволу.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 6 листопада 2008 року по 6 грудня 2008 року.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акту здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу статистичних даних з кількості поданих заяв на отримання окремих письмових дозволів, кількості повернень заяв та документів на доопрацювання.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акту свідчить збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду поданих заяв та доданих до них відповідних документів на отримання окремих письмових дозволів. Вичерпна та об'єктивна інформація, що міститься у цих документах, надасть можливість Держатомрегулюванню своєчасно провести оцінку спроможності ліцензіата щодо забезпечення радіаційної безпеки при провадженні зазначених робіт чи операції, контролювати дотримання ліцензіатом вимог законів, норм, правил та стандартів з ядерної та радіаційної безпеки, прийняти рішення щодо регулювання радіаційної безпеки у ліцензіата.

 

6.Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість заяв, наданих суб’єктами господарювання для отримання окремих письмових дозволів.

Якісними показниками є збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду поданих заяв та доданих до них відповідних документів на отримання окремих письмових дозволів.

Повторне відстеження результативності акта здійснюється шляхом порівняння статистичних даних по оцінці заявних документів з статистичними даними базового відстеження.

 

за /п

Методи одержання результатів відстеження

Базове відстеження

(з 20.11 по 20.12.2006)

Повторне відстеження

(з 06.11.2008 по 06.12.2008)

 

1

Аналіз заявних документів

Подано 2 заяви.

За результатами попереднього розгляду ці заяви та додані до них відповідні документи були повернуті на доопрацювання.

Подано 1 заяву.

За результатами попереднього розгляду заява та додані відповідні документи за номенклатурою та складом відповідають вимогам регуляторного акту.

Зміст документів, що обґрунтовують безпеку заявлених робіт потребує доопрацювання.

 

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта показала, що уніфікація вимог до форми та складу документів на отримання окремого дозволу, дозволило ліцензіату якісно та у відповідності до вимог регуляторного акту підготувати заявні документи.

 

Заступник Голови О.А. Макаровська

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux