Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 14 квітня 2020 р.
Київ
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта наказу Держатомрегулювання від 01 жовтня 2018 р. № 391

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

наказу Держатомрегулювання від 01 жовтня 2018 р. № 391 «Про вдосконалення нормативно-правових актів щодо діяльності з переробки уранових руд», зареєстрованого у Мін’юсті України 26 грудня 2018 р. за № 1461/32913

 

1. Виконавець заходів з відстеження 

Заходи з повторного відстеження результативності регуляторного акта здійснені Управлінням радіаційної безпеки Державної інспекції ядерного регулювання України. 

 

2. Цілі прийняття акта

Ціллю прийняття регуляторного акта є встановлення загальних вимог до звіту, а саме: щорічне проведення та документування ліцензіатом аналізу радіаційної безпеки при провадженні діяльності з переробки уранових руд, у тому числі в частині її припинення шляхом ліквідації, перепрофілювання, тимчасового зупинення (консервації) переробного уранового об’єкта, незалежно від форм власності та підпорядкованості органам державного управління; забезпечення проведення органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, що видав ліцензію на провадження діяльності з переробки уранових руд, оцінки поточного стану безпеки при провадження діяльності з переробки уранових руд для прийняття регулюючих рішень;

безпека персоналу, населення та навколишнього природного середовища на уранових об’єктах.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з повторного відстеження результативності регуляторного акта здійснювались протягом року з 20.02.2020 по 20.03.2020. 

 

4. Тип відстеження: повторне.

 

5. Методи одержання результатів відстеження

Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося статистичним методом шляхом аналізу звітних документів суб’єктів діяльності, які мають ліцензії на провадження діяльності з переробки уранових руд.

 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

За результатами повторного відстеження статистичним методом встановлено, що на даний час є 3 суб’єкта діяльності, які мають ліцензію на провадження діяльності з переробки уранових руд. За 2019 рік було подано 3 щорічні звіти з радіаційної безпеки. За результатами проведеного аналізу до 1 звіту надано 4 зауваження, які були виправлені в робочому порядку. 

 

За результатами повторного відстеження статистичним методом встановлено наступне:

 

Період за який розглядались показники

Кількість отриманих щорічних звітів з радіаційної безпеки

Кількість звітів до яких надано зауваження /кількість зауважень

02.01.2019 – 31.12.2019

3

1/4

 

Аналіз результатів повторного відстеження статистичним методом шляхом аналізу документів суб’єктів діяльності, які отримали ліцензії в Держатомрегулювання на провадження діяльності з переробки уранових руд, свідчить про те, що відсоток ліцензіатів, на яких поширюється дія регуляторного акта, складає 100% від загальної кількості ліцензіатів які провадять діяльність з переробки уранових руд. 

 

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є:

- кількість суб'єктів господарювання, на яких поширюється дія акта – 3, кількість суб’єктів зросла за рахунок отримання суб’єктами діяльності ліцензій на право провадження діяльності з переробки уранових руд;

- кількість наданих звітів - 3;

- розмір коштів і час, що витрачається суб'єктами господарювання, пов'язаними з виконанням вимог акта: суб'єктами господарювання зекономлено кошти та час за рахунок передбаченого у регуляторному акті зменшення кількості звітів;

- кількість проведених перевірок щодо наданих у звіті даних - 3;

- рівень поінформованості суб'єктів господарювання з основних положень акта: інформація щодо регуляторного акта розміщена на офіційному веб-сайті Держатомрегулювання, суб'єкти господарювання отримують письмову інформацію щодо результатів розгляду звітів. 

Якісними показниками результативності регуляторного акта є: 

- оптимізація радіаційного захисту персоналу та населення при провадженні діяльності з переробки уранових руд;

- визначення конкретних вимог до звіту з радіаційної безпеки при провадженні діяльності з переробки уранових руд, дозволяє суб’єктам діяльності гарантувати належний рівень радіаційного захисту персоналу та населення при здійсненні зазначеного виду діяльності. 

 

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

З прийняттям цього регуляторного акта забезпечено встановлення єдиних нормативних вимог, які застосовуються та виконуються при провадженні діяльності з переробки уранових руд, а саме:

проведення органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки, що видав ліцензію на провадження діяльності з переробки уранових руд, оцінки поточного стану безпеки при провадженні діяльності з переробки уранових руд для прийняття регулюючих рішень;

забезпечення безпеки персоналу, населення та навколишнього природного середовища при провадженні діяльності з переробки уранових руд.

 

 

 

Голова  Григорій ПЛАЧКОВ

 

«____»__________2020

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux