Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 20 січня 2022 р.
Київ
Звіт про повторне відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від 04.08.2020 № 320 «Про затвердження форми стандартного документу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2020 р. за № 968/35251

Звіт про повторне відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від 04.08.2020 № 320 «Про затвердження форми стандартного документу»,

зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2020 р. за № 968/35251


1. Виконавець заходів з відстеження 

Заходи з повторного відстеження результативності регуляторного акта здійсненні Управлінням з питань ядерної захищеності та гарантій Держатомрегулювання.

2. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття регуляторного акту є забезпечення контролю з боку компетентних органів країн-членів ЄС та України за дотриманням законодавства шляхом встановлення процедури попереднього узгодження транскордонних перевезень радіоактивних відходів та відпрацьованого палива.

Ціль державної політики, на досягнення якої спрямовано дію акта, визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів, а саме «Україна відповідає критеріям членства в Європейському Союзі».

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з повторного відстеження результативності регуляторного акта здійснювались протягом місяця з 03.11.2021 по 03.12.2021.

4. Тип відстеження: повторне.

5. Методи одержання результатів відстеження

Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося статистичним методом, шляхом аналізу документів суб’єктів діяльності, які надаються до Держатомрегулювання та пов’язані з питаннями щодо перевезення радіоактивних матеріалів. 

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Кількість суб’єктів, на яких поширюватиметься дія акта – не обмежується. Під дію регулювання підпадають суб’єкти господарювання, які здійснюють або планують здійснювати діяльність з перевезення радіоактивних матеріалів.

Про результативність акту свідчить кількість наданих Держатомрегулюванням узгоджень на перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого палива та кількість відмов у наданні узгодження.

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість суб’єктів господарювання, що проваджують діяльність з перевезення радіоактивних матеріалів, кількість наданих узгоджень на перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого палива та кількість відмов у наданні узгодження .

Якісними показниками буде збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду заявних документів.

На момент проведення повторного відстеження, за звітний період з 02.12.2020 до 03.12.2021, заяви про отримання узгодження на перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого палива не надходили.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Реалізація акта має позитивний вплив на позицію України, як країни-члена МАГАТЕ, у міжнародних рейтингах та виконання міжнародних зобов’язань.

Реалізація акта сприяє встановленню контролю з боку компетентних органів країн за транскордонними перевезеннями радіоактивних відходів і відпрацьованого палива з метою недопущення порушень міжнародного та національного законодавства, направленого на захист людей та навколишнього природного середовища.


 

Виконуючий обов’язки Голови –

Головного державного інспектора

з ядерної та радіаційної безпеки України                                                                                                          Олег КОРІКОВ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux