Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 19 грудня 2014 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів», затвердженого наказом Держатомрегулювання від 19.11.2007 № 161 та зареєстрованого у Мін’юсті від 06.12.2007 за № 1352/14619

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

«Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів», затвердженого наказом Держатомрегулювання
від 19.11.2007 № 161 та зареєстрованого у Мін’юсті від 06.12.2007 за № 1352/14619

 

 

1. Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами (РАВ) Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи забезпечення державного регулювання у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у сфері поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ), а саме забезпечення безпеки провадження діяльності, пов’язаної із захороненням РАВ у приповерхневих сховищах.

Мета регулювання досягається шляхом встановлення у регуляторному акті переліку робіт чи операцій, які мають здійснюватися за окремими дозволами, переліку документів, що підтверджують спроможність та готовність ліцензіата виконувати заявлені роботи чи операції, порядку і умов видачі, відмови у видачі, зупинення дії або анулювання цих дозволів та контролю за дотриманням умов наданого окремого дозволу.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 10 листопада 2014 року по 10 грудня
2014 року.

 

4. Тип відстеження

Періодичне відстеження.

 

5. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу поданих заяв від експлуатуючої організації – Державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (далі – ДСП «ЦППРВ») на отримання окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапі експлуатації на території зони відчуження сховищ для захоронення радіоактивних відходів. Органом управління у сфері поводження з РАВ – Державним агентством України з управління зоною відчуження на сьогодні призначено ДСП «ЦППРВ» єдиною експлуатуючою організацію на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення РАВ, яка здійснює відповідну діяльність в рамках ліцензій Держатомрегулювання.

 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Про результативність акту свідчить повнота та достатність поданих експлуатуючою організацією заявлених документів на отримання окремого письмового дозволу.

Інформація, що міститься у наданих документах, дає можливість провести об’єктивну оцінку спроможності експлуатуючої організації забезпечити радіаційну безпеку персоналу та навколишнього природного середовища під час провадження робіт на майданчику сховища для захоронення радіоактивних відходів, контролювати дотримання вимог нормативних документів з ядерної та радіаційної безпеки, прийняти рішення щодо можливості видачі окремих письмових дозволів на виконання заявлених робіт.

 

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість поданих заяв експлуатуючою організацією на отримання окремих письмових дозволів.

Якісними показниками є:

-         повнота та достовірність заявлених документів;

-         аналіз кількості прийнятих позитивних та негативних рішень щодо видачі окремих письмових дозволів.

Періодичне відстеження результативності акта здійснюється шляхом порівняння вищезазначених статистичних даних з статистичними даними періодичного відстеження, яке проводилось у 2011 році.

 

 

Показники результативності

Періодичне відстеження

(з 01.11.2011 по

01.12.2011)

Періодичне відстеження

(з 10.11.2014 по

10.12.2014)

1

Кількість поданих заяв на отримання окремих письмових дозволів

Подано 2 заяви

 

Подано 2 заяви

2

Повнота та достовірність поданих заявлених документів

Відповідають вимогам регуляторного акту

Відповідають вимогам регуляторного акту

3

Аналіз кількості позитивних та негативних рішень

Видано 2 окремі письмові дозволи

Видано 2 окремі письмові дозволи

 

 

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

При періодичному відстеженні результативності регуляторного акта розгляд заявлених документів показав наступне. Порівняння статистичних даних щодо заявлених документів, наданих експлуатуючою організацією для отримання окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапі експлуатації сховищ для захоронення РАВ, при поточному періодичному відстеженні зі статистичними даними періодичного відстеження, яке проводилось у 2011 році, показало майже однакові значення кількісних і якісних показників.

Видача Держатомрегулюванням окремих письмових дозволів свідчить про спроможність експлуатуючої організації безпечно виконувати роботи з експлуатації сховищ для захоронення РАВ.

 

Заступник Голови О.А. Макаровська

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux