Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 29 грудня 2008 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту “Умови і вимоги безпеки (ліцензійні умови) провадження діяльності з переробки, зберігання та захоронення радіоактивних відходів”

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

Умови і вимоги безпеки (ліцензійні умови) провадження діяльності з переробки, зберігання та захоронення радіоактивних відходів”,

затверджені наказом Держатомрегулювання від 22.10.2002 № 110,

зареєстровані у Мін’юсті 06.11.02 за № 874/7162.

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ) та зняття з експлуатації Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи забезпечення державного регулювання у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у сфері поводження з РАВ, а саме забезпечення безпеки провадження діяльності, пов’язаної з переробкою, зберіганням та захороненням радіоактивних відходів.

Мета регулювання досягається шляхом встановлення у регуляторному акті переліку робіт чи операцій, які належать до діяльності з переробки, зберігання та захоронення радіоактивних відходів, умов та вимог безпеки провадження зазначеної діяльності.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 06.11.2008 по 06.12.2008.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу статистичних даних щодо порушень конкретної ліцензійної вимоги, зокрема, порушення вимоги щодо надання ліцензіатом до Держатомрегулювання щорічного звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з переробки, зберігання та захоронення радіоактивних відходів.

Наявність систематичних порушень цієї ліцензійної вимоги свідчило про її недієвість та необхідність її перегляду або впровадження додаткових регуляторних заходів.

Застосований додатковий регуляторний захід:

Держатомрегулюванням визначено вимоги до періодичності, складу та змісту щорічних звітів в рамках регуляторного акту “Вимоги до періодичності та змісту звітів, що надаються ліцензіатами у сфері використання ядерної енергії”, затверджений наказом Держатомрегулювання України від 16.10.06 № 162, зареєстрований в Мін’юсті 06.12.2006 за № 1268/13142.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду щорічних звітів про безпеку провадження діяльності з переробки, зберігання та захоронення радіоактивних відходів.

 

 

6.Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість ліцензіатів, які будуть надавати звітну інформацію.

Якісними показниками є збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду звітних документів.

До застосування додаткового регуляторного заходу аналіз наданих ліцензіатами щорічних звітів показав, що уточнення інформації проводилось у ~ 50 % наданих звітів.

Після застосування додаткового регуляторного заходу (за рахунок узагальнення та уніфікації вимог до форми і змісту звітів та за рахунок встановлення періодичності до їх подання):

– збільшився відсоток прийнятих з першого розгляду звітних документів до ~ 75% та прискорився аналіз інформації наданої у звітах;

– збільшився відсоток своєчасно поданих звітів.

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта, зокрема, конкретної ліцензійної вимоги щодо надання ліцензіатом до Держатомрегулювання щорічного звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з переробки, зберігання та захоронення радіоактивних відходів, показала, що уніфікація вимог до періодичності, складу та змісту щорічних звітів дозволяє ліцензіату якісно та у визначені строки надавати щорічні звітні документи.

 

 

Заступник Голови О. А. Макаровська

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux