Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 25 березня 2011 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта “Вимоги та умови безпеки (ліцензійні умови) провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів”, затвердженого наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1125/9724

 

 

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

“Вимоги та умови безпеки (ліцензійні умови) провадження діяльності

з перевезення радіоактивних матеріалів”,

затвердженого наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1125/9724

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акту

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Центральним інспекційним управлінням Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується перевезення радіоактивних матеріалів.

Ціллю регулювання є забезпечення захисту персоналу, населення та довкілля від дії іонізуючого випромінювання при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

У нормативно-правовому акті встановленні умови і правила забезпечення ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 01.02.2011 до 01.03.2011.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу ліцензійних справ, актів інспекційних перевірок, звітних матеріалів ліцензіатів, звернень ліцензіатів та заявників за період 2009 – 2010 роки.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить відсутність порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів, низька ймовірність виникнення радіаційних аварій при перевезенні радіоактивних матеріалів, мінімізація негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів.

 

6. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

Якісними показниками є відсутність (позитивний)/наявність (негативний) порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

За період відстеження було видано, внесено змін та переоформлено 26 ліцензій. На кінець 2010 року 38 підприємств та організацій мають ліцензії на право провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. За період відстеження не зафіксовано порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. Аналіз доз опромінення персоналу, зайнятого при перевезенні радіоактивних матеріалів, засвідчив неперевищення значень затверджених контрольних рівнів. Зважаючи на відсутністю радіаційних аварій при перевезенні радіоактивних матеріалів не зафіксований негативний вплив на населення та навколишнє середовище.

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Відстеження результативності регуляторного акта свідчать про досягнення цілі регулювання. Ступінь досягнення ціліпозитивний.

Регуляторний акт підлягає перегляду у зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії та радіаційну безпеку».

 

 

Перший заступник Голови – Головний

державний інспектор з ядерної

та радіаційної безпеки України М.Х. Гашев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux