Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 29 грудня 2008 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта “Порядок проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів”

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

“Порядок проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів”,

затверджений наказом Держатомрегулювання від 11.02.2003 № 27,

зареєстрований в Мін’юсті 25.02.2003 за № 160/7481 (зі змінами).

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ) та зняття з експлуатації Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи забезпечення державного регулювання у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у державній системі обліку РАВ, а саме виявлення РАВ, забезпечення контролю за накопиченням і переміщенням РАВ, своєчасну передачу їх спеціалізованим підприємствам, а також забезпечення постійного поновлення і своєчасного внесення змін до Державного реєстру та Державного кадастру сховищ РАВ.

 

Мета регулювання досягається шляхом встановлення у регуляторному акті порядку організації та проведення державної інвентаризації РАВ, її обсягу і періодичності, а також встановлення процедури збору і оформлення результатів інвентаризації.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 06.11.2008 по 06.12.2008.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу даних державної інвентаризації РАВ, проведеної у 2007 році.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акту свідчить наявність/відсутність систематичних порушень вимог законодавства та норм і правил з ядерної та радіаційної безпеки, щодо передачі радіоактивних відходів спеціалізованим підприємствам.

 

6.Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість підприємств, на яких проводилась державна інвентаризації РАВ та кількість підприємств, на яких при цьому виявлені РАВ, що своєчасно не передані до спеціалізованих підприємств.

Якісними показниками є зменшення (позитивний)/ збільшення (негативний) відсотку підприємств, на яких при проведенні державної інвентаризації РАВ виявлені РАВ, що своєчасно не передані до спеціалізованих підприємств.

За результатами ІІІ державної інвентаризації РАВ:

кількість підприємств, на яких проводилась державна інвентаризації РАВ – 1148 од. (987 од. – при ІІ державній інвентаризації РАВ);

кількість підприємств, на яких при цьому виявлені РАВ, що своєчасно не передані до спеціалізованих підприємств – 73 од. (154 од. – при ІІ державній інвентаризації РАВ)

відсоток підприємств, на яких виявлені РАВ, що своєчасно не передані до спеціалізованих підприємств – 6,4 % (15,6 % – при ІІ державній інвентаризації РАВ).

У порівнянні маємо зменшення відсотку підприємств, на яких виявлені РАВ, що своєчасно не передані до спеціалізованих підприємств.

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта показала, що застосування цього акту сприятиме функціонуванню державній системі обліку радіоактивних відходів, а саме: виявленню РАВ, забезпеченню контролю за накопиченням і переміщенням РАВ, своєчасності передачі їх спеціалізованим підприємствам на переробку, зберігання та захоронення, плануванню потужностей сховищ для зберігання та захоронення, а також забезпеченню постійного поновлення та своєчасного внесення змін до Державного реєстру та Державного кадастру сховищ радіоактивних відходів.

 

 

Заступник Голови О.А. Макаровська

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux