Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта, затвердженого наказом Держатомрегулювання від 06.09. 2007 №119 “Порядок видачі сертифікатів щодо безпечного перевезення радіоактивних матеріалів”
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 27 грудня 2017 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта, затвердженого наказом Держатомрегулювання від 06.09. 2007 №119, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2007 за №1079/14346

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

“Порядок видачі сертифікатів щодо безпечного перевезення радіоактивних матеріалів”,

затвердженого наказом Держатомрегулювання від 06.09. 2007 № 119, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.09.2007 за № 1079/14346

 

1. Виконавець заходів з відстеження регуляторного акту

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням з питань ядерної захищеності та гарантій Держатомрегулювання.

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується перевезення радіоактивних матеріалів.

Ціллю регулювання є забезпечення захисту персоналу, населення та довкілля від дії іонізуючого випромінювання при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

У НПА визначені вимоги до змісту заяви на отримання сертифікатів та до складу документів, які надаються до заяви, установлюється порядок їх розгляду, порядок перегляду сертифікатів та багатостороннього затвердження; визначені випадки, коли документи, які додаються до заяви на отримання сертифікату, підлягають державній експертизі з ядерної та радіаційної безпеки.

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 01.10.2017 по 30.10.2017.

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось Статистичним методом шляхом проведення аналізу відповідності поданих документів на отримання сертифіката, вимогам нормативного документу та кількості повернень суб’єктам діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів заяв та документів.

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить відсутність порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при перевезеннях радіоактивних матеріалів відповідно до умов наданих сертифікатів, мінімізація негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, та кількість виданих сертифікатів за результатом розгляду пакету документів без повернення на доопрацювання.

6. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість наданих сертифікатів.

Якісними показниками є збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих документів, наданих заявником для одержання сертифіката, без зауважень або повернення їх на доопрацювання.

У період з 01.01.2015 по 30.10.2017 від заявників надійшло 38 заяв на одержання сертифікатів. У 4-х випадках (10,5%) було відмовлено у видачі сертифікатів, у 4-х випадках (10,5%) надані зауваження до комплекту та змісту документів. Видано 34 сертифікати – 79% від поданих заяв.

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Відстеження результативності регуляторного акта свідчать про досягнення цілі регулювання. Ступінь досягнення цілі – позитивний.

 

 

Голова Г. ПЛАЧКОВ

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux