Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 25 березня 2011 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта “ Вимоги до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів”, затвердженого наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1127/9726

 

 

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

“ Вимоги до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з

перевезення радіоактивних матеріалів”,

затвердженого наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1127/9726

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акту

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Центральним інспекційним управлінням Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується перевезення радіоактивних матеріалів.

Ціллю регулювання є забезпечення захисту персоналу, населення та довкілля від дії іонізуючого випромінювання при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

У нормативно-правовому акті встановленні вимоги до складу та змісту звіту щодо безпечного провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів, уключаючи матеріально-технічне забезпечення безпеки діяльності, готовність до дій у надзвичайних та аварійних ситуаціях при перевезенні радіоактивних матеріалів, дотримання норм, правил та стандартів з ядерної та радіаційної безпеки для забезпечення перевезення радіоактивних матеріалів відповідно до чинного законодавства.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 01.02.2011 до 01.03.2011.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу ліцензійних справ, актів інспекційних перевірок, звітних матеріалів ліцензіатів, звернень ліцензіатів та заявників за період 2009 – 2010 роки.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить відсутність порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів, низька ймовірність виникнення радіаційних аварій при перевезенні радіоактивних матеріалів, мінімізація негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів.

 

6. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

Якісними показниками є відсутність (позитивний)/наявність (негативний) порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

За період відстеження не зафіксовано порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. Аналіз доз опромінення персоналу, зайнятого при перевезенні радіоактивних матеріалів, показав неперевищення значень контрольних рівнів. У зв’язку з відсутністю радіаційних аварій при перевезенні радіоактивних матеріалів не було негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Відстеження результативності регуляторного акта свідчать про досягнення цілі регулювання. Ступінь досягнення ціліпозитивний.

Регуляторний акт підлягає перегляду у зв’язку із внесенням змін до Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії та радіаційну безпеку».

 

 

 

Перший заступник Голови – Головний

державний інспектор з ядерної

та радіаційної безпеки України М.Х. Гашев

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux