Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 08 грудня 2020 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Вимоги до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів», затверджені наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1127/9726

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

«Вимоги до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів», 

затверджені наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1127/9726

 

1. Виконавець заходів з відстеження регуляторного акту

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням з питань ядерної захищеності та гарантій Держатомрегулювання.


2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується перевезення радіоактивних матеріалів.

Ціллю регулювання є забезпечення захисту персоналу, населення та довкілля від дії іонізуючого випромінювання при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

У нормативно-правовому акті встановленні вимоги до складу та змісту звіту щодо безпечного провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів, включаючи матеріально-технічне забезпечення безпеки діяльності, готовність до дій у надзвичайних та аварійних ситуаціях при перевезенні радіоактивних матеріалів, дотримання норм, правил та стандартів з ядерної та радіаційної безпеки для забезпечення перевезення радіоактивних матеріалів відповідно до законодавства.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

 Заходи з відстеження здійснено з 20.02.2020 до 20.03.2020.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу ліцензійних справ, актів інспекційних перевірок, звітних матеріалів ліцензіатів, звернень ліцензіатів та заявників за 2019 рік.


5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить відсутність порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. Внаслідок виконаних заходів мінімізована ймовірність виникнення радіаційних аварій, уникнуто випадків негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів.

 

6. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

Якісними показниками є відсутність (позитивний) / наявність (негативний) порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

На кінець 2019 року 35 підприємств мають ліцензії на право провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. За період відстеження видано 17 ліцензії.

У 2019 році зафіксовано 1 порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів та умов провадження дозволеної діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. За результатами аналізу доз опромінення персоналу, зайнятого при перевезенні радіоактивних матеріалів, фактів перевищення значень контрольних рівнів не виявлено. Радіаційних аварій при здійсненні діяльності з перевезення не було, у зв’язку з чим, негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів не було.

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Результати відстеження результативності регуляторного акта свідчать про досягнення цілі регулювання. Ступінь досягнення – позитивний.
Голова                                                                                                Григорій ПЛАЧКОВ

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux