Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 09 січня 2009 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта "Правила ліцензування діяльності персоналу з безпосереднього управління реакторною установкою АЕС"

 

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

"Правила ліцензування діяльності персоналу з безпосереднього управління реакторною установкою АЕС",

затвердженого наказом Держатомрегулювання від 13.12.2004 № 185, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.01.2005 за № 4/10284

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Департаментом оцінки безпеки ядерних установок Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт розроблений з метою заміни нормативно-правових актів "Ліцензійні вимоги до персоналу АЕС України"; "Положення про ліцензування персоналу АЕС України"; "Положення про ліцензійну комісію Головної державної інспекції з ядерної безпеки (Держатомінспекції)", у зв’язку з необхідністю приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства України, зокрема:

- у зв'язку зі створенням Державного комітету ядерного регулювання України, були внесені істотні зміни щодо структури органа державного регулювання та функцій його підрозділів;

- за час функціонування системи ліцензування персоналу АЕС з 1997 р. був накопичений значний досвід ліцензування персоналу, а також контролю за виконанням Ліцензіатом вимог і процедур ліцензійного процесу.

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується ліцензування діяльності персоналу з безпосереднього управління реакторною установкою АЕС України. НПА визначає вимоги, умови і порядок видачі, продовження і зміни стану ліцензії на здійснення персоналом АЕС діяльності з безпосереднього управління реакторною установкою на етапах уведення в експлуатацію, експлуатації, зняття з експлуатації АЕС.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з жовтня 2008 року по листопад 2008 року.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу статистичних даних з кількості подань на отримання ліцензії, та заяв на продовження діючих ліцензій, кількості повернень ліцензіатам (АЕС) подань для отримання ліцензій та заяв на продовження ліцензій на доопрацювання.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду наданих для отримання/продовження ліцензії документів.

 

6. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість прийнятих подань на отримання ліцензій персоналом та заяв на продовження дії ліцензій в новій посад.

Якісними показниками є збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих документів, наданих заявником без повернення їх на доопрацювання.

За останній рік після введення в дію регуляторного акта (з листопада 2007 року по листопад 2008 року) від заявників надійшло 114 подань на отримання ліцензій і заяв на продовження ліцензій персоналу при цьому 100 % комплектів заявних документів були прийняті для розгляду без зауважень, тоді як під час базового відстеження цей показник становив близько 96 % - 5 комплектів документів мали зауваження, по яким заявники повинні булі надати додаткову інформацію.

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Порівняння показників результативності регуляторного акта після введення його дію в з показниками базового відстеження свідчать про збільшення відсотку заявних документів, прийнятих без зауважень.

 

 

Заступник Голови С. Г. Божко

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux