Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта «Положення про перелік та вимоги щодо форми та змісту документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії», затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 06.08.2012 № 153,зареєстрованого в Мін’юсті 29 серпня 2012 р. за № 1453/21765
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 18 грудня 2019 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

Звіт

про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

«Положення про перелік та вимоги щодо форми та змісту документів,

що подаються для отримання ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії», затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 06.08.2012 № 153,зареєстрованого в Мін’юсті 29 серпня 2012 р. за № 1453/21765

 

1.   Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

 

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням правового забезпечення Держатомрегулювання.

 

2.    Цілі прийняття регуляторного акта

 

Цілями прийняття регуляторного акта є встановлений перелік документів та усунення дублювань документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії.

3. Строк виконання заходів з відстеження

 

Заходи з відстеження здійснювались впродовж місяця з 01 листопада 2019 року по 30 листопада 2019 року.

 

4. Тип відстеження: періодичне відстеження.

 

5.      Методи одержання результатів відстеження

 

Періодичне відстеження результативності регуляторного акта здійснюється шляхом проведення аналізу статистичних даних щодо кількості поданих заяв на отримання (внесення змін, видачу дублікату) ліцензій на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії та, кількості повернень суб'єктам діяльності заяв та документів для отримання відповідних ліцензій без розгляду.

 

6.      Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

 

Про результативність акта свідчить збільшення прийнятих з першого розгляду наданих для отримання (внесення змін, видачу дублікату) ліцензій на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії документів.

 

На час періодичного відстеження від суб’єктів діяльності до Держатомрегулювання надійшло 2776 заяви для отримання (внесення змін, видачу дублікату) ліцензій на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії. Залишено без розгляду 70 заяв.

 

Термін повторного відстеження

Кількість заяв наданих для отримання (внесення змін, видачу дублікату) ліцензій на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії

 

Кількість заяв, повернутих (залишених без розгляду)

 

2016 – 2018 роки

2776

70

 

7.      Кількісні та якісні значення показників результативності акта

 

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість звернень суб'єктів діяльності, які звертались для отримання (внесення змін, видачу дублікату) ліцензій на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії та кількість наданих відповідних ліцензій – надійшло 2776 заяви.

 

Якісними показниками є :

збільшення (позитивний)!зменшення (негативний) відсотку прийнятих документів з першого розгляду, наданих заявником для одержання (внесення змін, видачу дублікату) ліцензій на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії – 97,5 %, залишеня без розгляду 2, 5% заяв;

 

встановлення чіткого переліку, змісту та форм документів, які необхідні для отримання ліцензії на провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії, що створює необхідні умови для виконання.

 

8.      Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

 

Цей документ задовольняє цілям щодо визначення чітко встановленого переліку документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії про що свідчить відсоток заяв, прийнятих без зауважень.

Але, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», яким визначено, що вичерпний перелік документів, що додається до заяви про отримання ліцензії, встановлюється нормативно-правовим актом Кабінету Міністрів України, норми цього акта будуть враховані в ліцензійних умовах на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії.

 

Голова Григорій ПЛАЧКОВ

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux