Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 21 вересня 2015 р.
Київ
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - наказу Держатомрегулювання га Мінекономрозвитку від 08.06.2015 № 110/580, зареєстрованого в Мін'юсті 18.06.2015 за № 718/27163 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Міністерства промислової політики України від 18.січня 2000 року № 17/21 (щодо затвердження Порядку користування Державним регістром джерел іонізуючого випромінювання)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту -

наказу Держатомрегулювання га Мінекономрозвитку від 08.06.2015 № 110/580, зареєстрованого в Мін'юсті 18.06.2015 за № 718/27163 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Міністерства промислової політики України від 18.січня 2000 року № 17/21 (щодо затвердження Порядку користування Державним регістром джерел іонізуючого випромінювання)

 

1.      Виконавець заходів з відстеження регуляторного акту

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійсненні Управлінням радіаційної безпеки Держатомрегулювання.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акту

Ціллю прийняття регуляторного акту є приведення нормативно-правових актів з питань державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання у відповідність до Конституції та законодавства України.

Завданням регуляторного акту є зменшення регуляторного тиску на користувачів ДІВ шляхом спрощення процедури отримання інформації з Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійснювались протягом місяця з 30.07.2015 по 30.08.2015.

 

4. Тип відстеження: базове.

 

5. Методи одержання результатів відстеження

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося статистичним методом шляхом проведення аналізу кількості отриманих Державним регістром ДІВ запитів від суб’єктів діяльності в сфері використання ядерної енергії та центральних органів виконавчої влади.

 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних.

За результатами базового відстеження результативності регуляторного акта статистичним методом шляхом аналізу інформації, внесеної до єдиної інформаційної компютерної облікової системи з 30.07.2015 по 30.08.2015 встановлено наступне:

 

У червні 2015 року Держаним регістром джерел іонізуючого випромінювання надано інформацію про ДІВ на 9 запитів органів влади та окремих підприємств, установ та організацій.

 

У липні 2015 року Держаним регістром джерел іонізуючого випромінювання надано інформацію про ДІВ на 12 запитів органів влади та окремих підприємств, установ та організацій.

 

Місяць

К-сть запитів, що надійшло на адресу Регістру

К-сть відмов у наданні інформації

Червень (до набрання чинності НПА)

9

2

Липень (після набрання чинності НПА)

12

0

 

Тобто, з набранням чинності наказу Держатомрегулювання га Мінекономрозвитку від 08.06.2015 № 110/580, зареєстрованого в Мін'юсті 18.06.2015 за № 718/27163 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Міністерства промислової політики України від 18.січня 2000 року № 17/21» кількість та якість підготовки запитів щодо отримання інформації з Регістру збільшилась.

 

 

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є:

кількість отриманих Регістром запитів щодо отримання інформації про ДІВ –12, тобто кількість запитів зросла в зв’язку з втратою чинності наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Міністерства промислової політики України від 18.січня 2000 року № 17/21 (щодо затвердження Порядку користування Державним регістром джерел іонізуючого випромінювання).

Якісними показниками результативності регуляторного акта є:

час, затрачений суб’єктами використання ядерної енергії значно зменшиться за рахунок заповнення нової чіткої форми для отримання інформації з Регістру;

дотримання вимог законодавства щодо забезпечення державної реєстрації ДІВ та отримання інформації з Регістру, що забезпечує стабільну роботу Регістру.

 

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийняття регуляторного акту відповідає реалізації державної політики у сфері використання ядерної енергії та забезпечило:

приведення нормативно-правових актів з питань державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання у відповідність до законодавства України;

зменшення регуляторного тиску на користувачів ДІВ шляхом спрощення процедури отримання інформації з Регістру.

Додаткові витрати з державного бюджету у зв’язку з впровадженням цього регуляторного акту не передбачаються.

 

Заступник Голови

Держатомрегулювання Т.П. Кілочицька

 

«_____» ______________2015 р.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux