Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 01 жовтня 2007 р.
Київ
Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта “Технічний регламент щодо контейнерів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів і плану заходів з його застосування”

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

“Технічний регламент щодо контейнерів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів і плану заходів з його застосування”,

затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 939

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акту здійсненні Управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами та зняття з експлуатації Держатомрегулювання України.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ).

Метою прийняття акта є встановлення:

загальних вимог щодо проектування, виробництва та експлуатації контейнерів, правил маркування і введення в обіг;

процедур вибору модулів оцінки відповідності, здійснення і оформлення процедур підтвердження та(або) декларування відповідності.

Заходами з застосування Технічного регламенту встановлюються зміст заходів із застосування, терміни їх виконання та визначаються відповідальні центральні органи виконавчої влади.

Застосування Технічного регламенту забезпечить високий рівень охорони праці і промислової безпеки на підприємствах та створення умов щодо підвищення конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва через ідентичність вимогам, чинним у Європейському Союзі, спрощення процедур взаємного визнання результатів робіт із оцінки відповідності та митного оформлення експортно-імпортних операцій, а також зменшення втручання з боку державних органів контролю у виробничу діяльність суб’єктів господарювання.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 20 липня по 20 серпня 2006 року

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акту здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу результатів розгляду документів, які надаються суб’єктами діяльності для отримання сертифікатів безпеки на контейнери.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акту свідчить збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду наданих для отримання сертифікату безпеки документів.

 

6.Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість суб’єктів діяльності, які будуть звертатися для одержання сертифікатів та кількість сертифікованих контейнерів.

Якісними показниками є збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду заявних документів.

До введення в дію регуляторного акту аналіз заявних документів показав, що уточнення інформації проводилось в ~ 95 % наданих пакетів документів.

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Очікується, що введення в дію регуляторного акту призведе до збільшення відсотку прийнятих з першого розгляду заявних документів, до прискорення аналізу наданої інформації та одержання суб’єктами діяльності сертифікатів за рахунок спрощення процедури оцінки відповідності, узагальнення та уніфікації вимог до проектування, виробництва та експлуатації контейнерів

 

 

Заступник Голови О.А. Макаровська

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux