Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 14 травня 2021 р.
Київ
Звіт про базове відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від 27.10.2020 № 436 «Про затвердження Правил безпечного перевезення радіоактивних матеріалів (ПБПРМ-2020)», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2020 р. за № 1313/35596

Звіт про базове відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від  27.10.2020 № 436 «Про затвердження Правил безпечного перевезення радіоактивних матеріалів (ПБПРМ-2020)», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2020 р. за № 1313/35596

1. Виконавець заходів з відстеження 

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійсненні Управлінням з питань ядерної захищеності та гарантій Держатомрегулювання.

2. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття регуляторного акту є встановлення вимог безпеки, які повинні виконуватись суб’єктами діяльності для забезпечення безпеки і захисту людей, майна та навколишнього природного середовища від шкідливого впливу іонізуючого випромінювання під час перевезення радіоактивних матеріалів, а також приведення цих вимог до сучасних міжнародних вимог безпеки.

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійснювались протягом місяця з 20.01.2021 по 20.02.2021.

4. Тип відстеження: базове.

5. Методи одержання результатів відстеження

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося статистичним методом, шляхом аналізу документів суб’єктів діяльності, які надаються до Держатомрегулювання та пов’язані з питаннями перевезення радіоактивних матеріалів. 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Кількість суб’єктів, на яких поширюватиметься дія акта – не обмежується. Під дію регулювання підпадають суб’єкти господарювання, які здійснюють або планують здійснювати діяльність з перевезення радіоактивних матеріалів.

Про результативність акту свідчить кількість наданих суб’єктами діяльності заяв про отримання документів дозвільного характеру Держатомрегулювання на перевезення радіоактивних матеріалів та кількість відмов у їх видачі.

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта буде: кількість суб’єктів господарювання, що проваджують діяльність з перевезення радіоактивних матеріалів, кількість затверджених сертифікатів, кількість суб’єктів господарювання, що здійснили порушення  положень регуляторного акту, розмір та загальний обсяг штрафних санкцій, накладених за невиконання вимог акту. На момент проведення базового відстеження до Держатомрегулювання надійшло заяв на отримання сертифікату – 1, відмов у їх видачі – 0, випадків порушень положень акту -0, штрафних санкцій за порушення вимог акту – 0.  

Якісними показниками буде збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду заявних документів.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Реалізація акта матиме позитивний вплив на позицію України, як країни-члена МАГАТЕ, у міжнародних рейтингах та виконання міжнародних зобов’язань.

Реалізація акта сприятиме удосконаленню нормативно-правової бази національного законодавства України щодо регулювання ядерної та радіаційної безпеки під час перевезення радіоактивних матеріалів, направленого на захист людей та навколишнього природного середовища.

 

Голова Державної інспекції

ядерного регулювання України–

Головний державний інспектор

з ядерної та радіаційної безпеки України                                    Григорій ПЛАЧКОВ

«_____» ______________2021

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux