Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 28 грудня 2020 р.
Київ
Звіт про базове відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від 04.08.2020 № 320 «Про затвердження форми стандартного документу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2020 р. за № 968/35251

Звіт про базове відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від  04.08.2020 № 320 «Про затвердження форми стандартного документу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 жовтня 2020 р. за № 968/35251


1. Виконавець заходів з відстеження 

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійсненні Управлінням з питань ядерної захищеності та гарантій Держатомрегулювання.

2. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття регуляторного акту є забезпечення контролю з боку компетентних органів країн-членів ЄС та України за дотриманням законодавства шляхом встановлення процедури попереднього узгодження транскордонних перевезень радіоактивних відходів та відпрацьованого палива.

Ціль державної політики, на досягнення якої спрямовано дію акта, визначена Програмою діяльності Кабінету Міністрів, а саме «Україна відповідає критеріям членства в Європейському Союзі».

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійснювались протягом місяця з 02.11.2020 по 02.12.2020.

4. Тип відстеження: базове.

5. Методи одержання результатів відстеження

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося статистичним методом, шляхом аналізу документів суб’єктів діяльності, які надаються до Держатомрегулювання та пов’язані з питаннями перевезення радіоактивних матеріалів. 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Кількість суб’єктів, на яких поширюватиметься дія акта – не обмежується. Під дію регулювання підпадають суб’єкти господарювання, які здійснюють або планують здійснювати діяльність з перевезення радіоактивних матеріалів.

Про результативність акту свідчить кількість наданих Держатомрегулюванням узгоджень на перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого палива та кількість відмов у наданні узгодження.

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта буде: кількість суб’єктів господарювання, що проваджують діяльність з перевезення радіоактивних матеріалів, кількість наданих узгоджень на перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого палива та кількість відмов у наданні узгодження .

На момент проведення базового відстеження заяви про отримання узгодження на перевезення радіоактивних відходів та відпрацьованого палива не надходили.

Якісними показниками буде збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду заявних документів.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Реалізація акта матиме позитивний вплив на позицію України, як країни-члена МАГАТЕ, у міжнародних рейтингах та виконання міжнародних зобов’язань.

Реалізація акта сприятиме установленню контролю з боку компетентних органів країн за транскордонними перевезеннями радіоактивних відходів і відпрацьованого палива з метою недопущення порушень міжнародного та національного законодавства, направленого на захист людей та навколишнього природного середовища.

 

Голова Державної інспекції ядерного регулювання України –

Головний державний інспектор з ядерної та радіаційної безпеки України               Григорій ПЛАЧКОВ


«_____» ______________2020

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux