Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 28 листопада 2022 р.
Київ
Звіт про базове відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від 22.03.2022 № 223 «Про затвердження Вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 квітня 2022 року за № 395/37731

Звіт про базове відстеження результативності наказу Держатомрегулювання від 22.03.2022 № 223 «Про затвердження Вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 квітня 2022 року за № 395/37731


1. Виконавець заходів з відстеження 

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійсненні Департаментом з питань безпеки ядерних установок Держатомрегулювання.

2. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття регуляторного акту є встановлення та врегулювання вимог до кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій.

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з базового відстеження результативності регуляторного акта здійснювались з 09.08.2022 по 09.09.2022.

4. Тип відстеження: базове.

5. Методи одержання результатів відстеження

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося статистичним методом, шляхом аналізу документів суб’єктів діяльності, які надаються до Держатомрегулювання та пов’язані з питаннями кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій. 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Кількість суб’єктів, на яких поширюватиметься дія акта – не обмежується. Під дію регулювання підпадають суб’єкти господарювання, які здійснюють або планують здійснювати діяльність з експлуатації атомних станцій.

Про результативність акту свідчить кількість наданих суб’єктами діяльності документів на розгляд Держатомрегулювання щодо забезпечення кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій.

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Кількісними показниками результативності регуляторного акта буде: кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта, кількість розглянутих документів, кількість порушень положень регуляторного акта.

На момент проведення базового відстеження до Держатомрегулювання надійшло документів на розгляд – 1, випадків порушень положень акту -0, штрафних санкцій за порушення вимог акту – 0. 

Якісними показниками буде збільшення (позитивний)/зменшення (негативний) відсотку прийнятих з першого розгляду заявних документів.

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Реалізація акта матиме позитивний вплив на позицію України, як країни-члена МАГАТЕ, у міжнародних рейтингах та виконання міжнародних зобов’язань.

Реалізація акта сприятиме удосконаленню нормативно-правової бази національного законодавства України щодо кіберзахисту інформаційних та керуючих систем атомних станцій.

 

 

Виконуючий обов'язки Голови – Головного державного інспектора

з ядерної та радіаційної безпеки України                                                                 Олег КОРІКОВ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux