Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проєкти нормативно-правових актів
від 10 липня 2013 р.
Київ
Стан організації роботи зі зверненнями громадян та вжиті заходи, спрямовані на забезпечення гарантування реалізації конституційного права громадян на звернення у І півріччі 2013 року
У відповідності до положень Закону України «Про звернення громадян» в Державній інспекції ядерного регулювання України розроблена та діє Інструкція з діловодства за зверненнями громадян у Держатомрегулювання України, затверджена наказом від 25.03.2004 № 50. Зазначена інструкція встановлює правила документування пропозицій, заяв і скарг громадян, які надходять до Держатомрегулювання України, і визначає порядок роботи з ними з моменту їх надходження до надання відповідей та передачі в архів. З метою впорядкування роботи з громадськістю в Держатомрегулювання України наказом від 18.12.2006 N 194, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 січня 2007 року за № N 8/13275 (із змінами наказом від 27.10.2008 N 177, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 листопада 2008 року за № 1106/15797) затверджено Порядок особистого прийому громадян та участі у "гарячих" телефонних лініях Голови, першого заступника та заступників Голови Держатомрегулювання України.
Інформація про проведення особистого прийому громадян та "гарячих" телефонних ліній Голови та заступників Голови щомісячно оновлюється на офіційному веб-сайті Державної інспекції ядерного регулювання України та розміщується на дошці оголошень в приміщенні Держатомрегулювання України. Протягом першого півріччя 2013 року керівництвом Держатомрегулювання України було проведено 18 особистих прийомів громадян України та 12 «гарячих» телефонних ліній.
Загалом, протягом звітного періоду Державною інспекцією ядерного регулювання України було отримано 22 звернення від 32 громадян України, а саме: екологія та природні ресурси – 5, транспорт і зв‘язок – 1, діяльність органу виконавчої влади – 9, охорона здоров‘я – 2, соціальний захист – 1, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян – 1, освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна  діяльність та інтелектуальна власність – 1, діяльність Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України – 2. Всі звернення були розглянуті у відповідності до чинного законодавства та у встановлені терміни.

Крім цього, 21 лютого 2013 року в м. Київ в рамках Міжнародного науково-практичного семінару з актуальних питань ядерної та радіаційної безпеки проведено національний круглий стіл «До ядерної та радіаційної безпеки в Україні через діалог зацікавлених сторін» з питань дотримання Орхуської конвенції в ядерній енергетиці для представників органів влади, громадськості та міжнародних експертів.

Захід організовано Державною інспекцією ядерного регулювання України спільно з ВЕГО «Мама-86» за участі Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.08.11 №736-р «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення відкритості та доступності інформації, пов’язаної з використанням ядерної енергії, а також підвищення рівня культури ядерної безпеки в атомній енергетиці». Цьогорічний круглий стіл проведено за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Мета круглого столу - налагодити постійний діалог зацікавлених сторін задля вироблення ефективної політики гарантування ядерної та радіаційної безпеки в Україні. Учасники – представники центральних та місцевих органів влади, громадськості, регулятора, операторів, ЗМІ, а також запрошені міжнародні експерти - обговорили світовий та, зокрема, європейський досвід реалізації заходів з підвищення ядерної і радіаційної безпеки з урахуванням досвіду аварій на Чорнобильській АЕС в 1986 році та АЕС Фукусіма-Даічі в 2011 році, детально обговорили ситуацію з ядерною та радіаційною безпекою в Україні, та запропонували підходи щодо забезпечення належного доступу громадськості до інформації та участі в прийнятті рішень щодо ядерної та радіаційної безпеки відповідно до положень Орхуської конвенції та кращих європейських практик. 22 лютого 2013 року учасники національного круглого столу «До ядерної та радіаційної безпеки в Україні через діалог зацікавлених сторін» взяли участь у візиті на Чорнобильську АЕС та в Зону відчуження. Матеріали Міжнародного науково-практичного семінару з актуальних питань ядерної та радіаційної безпеки розміщені на офіційному вею-сайті Держатомрегулювання України за посиланням 

http://www.snrc.gov.ua/nuclear/uk/publish/article/210195;jsessionid=30D7FB9C706492C504F8FCD1E14163B2.app2:2 .


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux