Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 06 грудня 2013 р.
Київ
проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

 

 

Держатомрегулюванням України розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії».

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії» розроблений відповідно до Орієнтовного плану законопроектних робіт на 2013 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 березня № 147-р. Розроблення законопроекту було викликане необхідністю удосконалення державного нагляду у сфері використання ядерної енергії.

Метою проекту Закону України є впорядкування державного нагляду у сфері використання ядерної енергії.

Проектом Закону України пропонується внесення змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», зокрема, надається визначення поняття «суб’єкт діяльності у сфері використання ядерної енергії», пропонується поширюється деякі заходи державного нагляду не лише на ліцензіатів, а й на інших суб’єктів діяльності у сфері використання ядерної енергії, діяльність яких хоча і не ліцензується, але підлягає державному регулюванню.

Також проектом Закону України пропонується внесення змін до статті 171 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» (стаття 171 «Відповідальність за порушення вимог цього Закону»). Ці зміни направлені як на захист суб’єктів діяльності у сфері використання ядерної енергії, так і на забезпечення виконання рішень про накладення штрафів.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 6 січня 2014 року за адресою:

01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; контактна особа Румежак Н.О. – заступник начальника Управління правового забезпечення регуляторної діяльності, тел. 254-32-87, електронна пошта: [email protected], або на електронну пошту Держатомрегулювання України: proekt@ hq.snrc.gov.ua.

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання України у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux