Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проєкти нормативно-правових актів
від 20 червня 2012 р.
Київ
Проект Секторального плану державного ринкового нагляду на 2012 рік та обґрунтування до нього

Держатомрегулювання України виносить на обговорення із заінтересованими органами виконавчої влади, об’єднаннями суб’єктів господарювання, громадськими організаціями споживачів (об’єднаннями споживачів), науково-технічними та інженерними товариствами і спілками проект Секторального плану державного ринкового нагляду на 2012 рік та обґрунтування до нього.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 10 липня 2012 року за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, каб. 522.

Контактна особа – Чорноштан Андрій Васильович – начальник відділу санкцій та контролю Управління координації інспекційної діяльності Департаменту з питань безпеки ядерних установок, тел. 254-48-66, факс 254‑33‑11, e-mail: [email protected].

Будемо вдячні за співпрацю щодо надання зауважень та пропозицій.


ПРОЕКТ

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Державної інспекції

ядерного регулювання України

 

____________ О. А. Миколайчук

«____» ___________ 2012 р.




Державна інспекція ядерного регулювання України


СЕКТОРАЛЬНИЙ ПЛАН
державного ринкового нагляду на 2012 рік


Порядковий 

номер

Найменування виду продукції

Строк 

проведення

Найменування нормативно-правового акта, дія якого поширюється на відповідний вид продукції

Спільні перевірки

Поштова адреса, контактний телефон, адреса електронної пошти відповідного органу ринкового нагляду

1

Закриті джерела іонізуючого випромінювання для апаратури, що використовує альфа-, бета- або гамма-випромінювання, призначена для медичного, хірургічного, стоматологічного або ветеринарного використання


4 квартал 2012 року

Технічний регламент закритих джерел іонізуючого випромінювання, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1382

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11,

тел. 254-48-66, [email protected]



ОБҐРУНТУВАННЯ ПРОЕКТУ  СЕКТОРАЛЬНОГО  ПЛАНУ 


Держатомрегулювання України представлено для обговорення із заінтересованими органами виконавчої влади, об'єднаннями суб'єктів господарювання, Громадськими організаціями споживачів (об'єднаннями споживачів), науково-технічними та інженерними товариствами і спілками Проект секторального плану ринкового нагляду, який розроблено відповідно до ст. 20 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1410 «Про затвердження Порядку розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.12.2012 № 1404 «Про затвердження ступенів ризику видів нехарчової продукції та критеріїв, за якими визначається належність нехарчової продукції до відповідних ступенів ризику» продукція (закриті джерела іонізуючого випромінювання), що включена до проекту секторального плану, належить до підвищеного ступеня ризику в зв’язку з наявністю радіаційних факторів (радіаційна небезпечність, здатність випромінювати іонізуюче випромінювання), що можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей. Категорії джерел іонізуючого випромінювання за рівнем потенційної небезпеки визначені постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1382 «Про затвердження технічного регламенту закритих джерел іонізуючого випромінювання».

Під час розроблення проекту секторального плану враховано: належність закритих джерел іонізуючого випромінювання до підвищеного ступеню ризику, результати аналізу інформації, одержаної за допомогою міжнародних, регіональних систем повідомлення про виникнення радіаційних аварій з джерелами іонізуючого випромінювання, облік яких веде Держатомрегулювання України.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux