Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
Чорноштан, від 02 липня 2007 р.
Київ
Проект постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання»

Повідомлення
про оприлюднення проекту
постанови КМУ «Про внесення

змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання»

 

У Держатомрегулюванні України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання» з метою забезпечення стабільного виконання обов’язків держави – забезпечення працездатності інфраструктури державної реєстрації ДІВ .

Завданнями проекту є внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України з питань державної реєстрації ДІВ, якими затверджено «Положення про Державний регістр джерел іонізуючого випромінювання і порядок оплати послуг з їх реєстрації» та «Порядок державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання», з метою забезпечення стабільної роботи Державного регістру ДІВ шляхом його фінансування за бюджетні кошти та упорядкування питань плати за здійснення дозвільної процедури – реєстрації, яка має вноситься за платіжним дорученням і зараховуватися до доходів загального фонду Державного бюджету України в установленому порядку.

Введення у дію цього НПА забезпечить:

-   дотримання порядку оплати за здійснення дозвільних процедур, який встановлено чинними нормативно-правовими актами (постанова Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 440 “Про затвердження Порядку справляння та розмірів плати за здійснення дозвільних процедур у сфері використання ядерної енергії”);

-   повний фінансовий контроль за експлуатаційними витратами Регістру та мінімізацію плати за реєстрацію, яка буде визначатися виключно як компенсація експлуатаційних витрат;

-   стабільність фінансування Регістру та ефективну роботу Регістру

-   державний облік та контроль за джерелами іонізуючого випромінювання, що використовуються (виробляються) в Україні з моменту їх ввезення в Україну (виробництва) до моменту вивезення або передачі на спеціалізоване підприємство по поводженню з радіоактивними відходами.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 1 серпня 2007 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11.; тел. 254-34-51,
або на електронну пошту Держатомрегулювання: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі “Нормативні акти” , підрозділі “Регуляторні акти Держатомрегулювання” , Проекти регуляторних актів.

Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електрону адресу

·   Держпідприємництва України: [email protected] ;

·   МОЗ України: [email protected]

·   Мінприроди України: [email protected]

·   Мінпромполітики України: [email protected]

·   Мінекономіки України

·   Мінфін України

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux