Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 10 жовтня 2012 р.
Київ
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов

Кабінету Міністрів України»

 

Законом України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» встановлений порядок ліцензування у сфері використання ядерної енергії. Крім того, статтею 12 цього Закону визначено, що перелік документів, які подаються для отримання ліцензії на провадження діяльності у сфері використання ядерної енергії, а також вимоги щодо оформлення та змісту таких документів встановлюються органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки.

Відповідно до норм вищезазначеного Закону Державною інспекцією ядерного регулювання України був розроблений та зареєстрований в Міністерстві юстиції України наказ «Про затвердження Положення про перелік та вимоги щодо форми та змісту документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії» від 06.08.2012 №153. З 01 жовтня 2012 року цей наказ набрав чинності.

У зв’язку із зазначеним та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства потребує визнання такою, що втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ліцензування окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії» від 06 грудня 2000 року № 1782 (із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України  від 9 серпня 2001 року № 1006, від 12 вересня 2002 року № 1362, від 4 лютого 2004 року № 125). З огляду на викладене Держатомрегулювання України розробила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 20 листопада 2012 року за адресою:

01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-32-87

або на електронну пошту Держатомрегулювання України: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання України у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання",  "Проекти регуляторних актів".

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux