Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 22 березня 2019 р.
Київ
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення»

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення»

 

Державною інспекцією ядерного регулювання України на виконання вимог статті 18 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», статті 18 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання»,підпункту 26 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, пункту 755 Плану Заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106 розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» (далі - Проект).

Проект розроблено з метою підвищення рівня радіаційної безпеки при поводженні з джерелами іонізуючого випромінювання, встановлення державного контролю за рівнями дозового навантаження в усіх ситуаціях опромінення населення, прогнозування наслідків опромінення в умовах планового, аварійного опромінення та шляхів зниження можливих радіаційних ризиків в усіх ситуаціях опромінення.

Проектом передбачено створення єдиної державної інформаційної системи накопичення, зберігання даних про джерела іонізуючого випромінювання, що використовуються в Україні та результатів індивідуального дозиметричного контролю доз професійного та аварійного опромінення населення на базі Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання, що був створений на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.1997 № 847, шляхом розширення його функцій. Також проектом постанови передбачено внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.1997 № 847 «Про створення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання» .

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання створення єдиної державної системи контролю та обліку індивідуальних доз опромінення» приймаються до 30 квітня 2019 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-08 або на електронну пошту: e-mail: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу та пояснювальна записка розміщені на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

 

 

Проект постанови

 

Пояснювальна записка

 

Аналіз регуляторного впливу

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux