Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 05 листопада 2018 р.
Київ
Проект наказу «Про затвердження Вимог до структури та змісту звіту з аналізу безпеки поверхневих та приповерхневих сховищ для захоронення радіоактивних відходів»

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту наказу «Про затвердження Вимог до структури та змісту звіту з аналізу безпеки поверхневих та приповерхневих сховищ для захоронення радіоактивних відходів»

 

Держатомрегулюванням відповідно до статті 12 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», підпунктів 7, 16 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 363, розроблено проект наказу «Про затвердження Вимог до структури та змісту звіту з аналізу безпеки поверхневих та приповерхневих сховищ для захоронення радіоактивних відходів» (далі – проект НПА)

Проект НПА розроблено з метою встановлення вимог до структури та змісту звіту з аналізу безпеки поверхневих та приповерхневих сховищ для захоронення радіоактивних відходів (далі – РАВ). Звіт з аналізу безпеки надається експлуатуючою організацією сховища до Держатомрегулювання у складі комплекту документів для отримання дозвільних документів на етапах життєвого циклу сховища для захоронення РАВ (будівництво, експлуатація, закриття). Загальною метою безпеки при захороненні РАВ є захист теперішніх та майбутніх поколінь людей і навколишнього природного середовища від негативного радіаційного впливу РАВ відповідно до принципу оптимізації радіаційного захисту.

На сьогоднішній день діючі Вимоги щодо структури та змісту звіту про аналіз безпеки приповерхневих сховищ радіоактивних відходів, затверджені наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 02 жовтня 2000 року № 154, зареєстровані у Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2000 року за № 758/4979, потребують актуалізації та приведення їх до діючих норм і правил національного законодавства та у відповідність до міжнародних норм у сфері використання ядерної енергії. Розробленим проектом НПА зазначені Вимоги визнаються такими, що втратили чинність.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу «Про затвердження Вимог до структури та змісту звіту з аналізу безпеки поверхневих та приповерхневих сховищ для захоронення радіоактивних відходів» приймаються до 07 грудня 2018 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-09 або на електронну пошту: shashko@hq.snrc.gov.ua.

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу та пояснювальна записка розміщені на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

 

Проект наказу

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux