Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 07 грудня 2011 р.
Київ
Проект наказу “Про затвердження Умов та порядку видачі ліцензій на провадження діяльності посадових осіб експлуатуючої організації”

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання  України “Про затвердження Умов та порядку видачі ліцензій на провадження діяльності посадових осіб експлуатуючої організації”.

 

Цей проект розроблено на виконання статті 9 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» та пункту 5 Плану заходів щодо забезпечення відкритості і доступності інформації, пов'язаної з використанням ядерної енергії, а також підвищення рівня культури ядерної безпеки в атомній енергетиці, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 року № 736-р», відповідно до Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 403/2011.

Розроблення проекту пов'язано із необхідністю забезпечення ефективності державного регулювання у сфері використання ядерної енергії.

Порядок розроблено з врахуванням вимог нормативно-правових актів України у сфері використання ядерної енергії.

Метою розробки нормативно-правового акта є встановлення ліцензійних вимог та умов ліцензій, а також формалізація процедури ліцензування діяльності посадових осіб експлуатуючої організації ядерних установок та сховищ для захоронення радіоактивних відходів  до службових обов’язків яких належить здійснення організаційно-розпорядчих функцій, пов’язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки.

Введення в дію НПА дозволить запровадити ліцензування діяльності посадових осіб експлуатуючої організації, до службових обов’язків яких належить здійснення організаційно-розпорядчих функцій, пов’язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки, як регулюючого заходу, спрямованого на підвищення персональної відповідальності посадових осіб експлуатуючої організації в сфері використання ядерної енергії, підтримку їх належного рівня компетенції та прихильності принципам культури безпеки.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 6 січня 2012 року за адресою:

01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-48-66,

або на електронну пошту Держатомрегулювання України: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі “Нормативні акти”, підрозділі “Регуляторні акти Держатомрегулювання”,  Проекти регуляторних актів.

Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux