Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
проект наказу Держатомрегулювання України Про затвердження Положення про перелік документів, що подаються експлуатуючою організацією для отримання ліцензії на провадження діяльності на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 05 серпня 2014 р.
Київ
проект наказу «Про затвердження Положення про перелік документів, що подаються експлуатуючою організацією для отримання ліцензії на провадження діяльності на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання України

«Про затвердження Положення про перелік документів, що подаються

експлуатуючою організацією для отримання ліцензії на провадження діяльності на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки»

 

 

Статтею 12 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» передбачено, що перелік документів, які подаються для отримання ліцензії, встановлюється органом державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки для окремого етапу життєвого циклу ядерної установки.

Відповідно до зазначеного Закону Держатомрегулювання України розроблено проект наказу «Про затвердження Положення про перелік документів, що подаються експлуатуючою організацією для отримання ліцензії на провадження діяльності на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки».

Проект наказу має на меті встановлення чітких вимог до переліку документів, які подаються заявником на провадження діяльності на окремому етапі життєвого циклу ядерної установки, що сприятиме удосконаленню процедури підготовки ліцензійних документів, економії часу та ресурсів при здійсненні дозвільних процедур.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 06 вересня 2014 року за адресою 02103, м. Київ, бул. Верховної Ради, 3.

Контактні особи:

- Григораш Олександр Віталійович - Заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок – державний інспектор, тел. 292-51-37, електронна пошта grigorash@inspect.snrc.gov.ua та

- Немцова Світлана Анатоліївна – провідний спеціаліст Управління ліцензування нових ядерних установок - державний інспектор, тел. 296-42-30, електронна пошта [email protected]

 

або на електронну пошту Держатомрегулювання України: [email protected].

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання України у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux