Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проект НПА "Про затвердження Ліцензійних умов та правил провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії"
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
Чорноштан, від 31 жовтня 2007 р.
Київ
Проект наказу "Про затвердження Ліцензійних умов та правил провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії"

Повідомлення
про оприлюднення проекту наказу
“Про затвердження Ліцензійних умов та правил провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії”

  

В Держатомрегулюванні розроблено проект наказу “Про затвердження Ліцензійних умов та правил здійснення діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії” з метою удосконалення нормативно-правової бази у сфері використання ядерної енергії та радіаційної безпеки в частині, що стосується використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії.

З введенням у дію цього нормативно-правового акта забезпечується:

встановлення умов та правил здійснення діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання з метою забезпечення безпеки пацієнтів і персоналу в променевій терапії;

підвищення ефективності та якості державного регулювання здійснення діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії;

здійснення комплексу заходів щодо контролю за дотриманням ліцензіатами вимог законів, норм, правил і стандартів з ядерної та радіаційної безпеки при здійсненні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання в променевій терапії.

Ліцензійні умови удосконалять безпеку діяльності у галузі променевої терапії, пов’язану з тенденцією розвитку охорони здоров’я; встановлять обґрунтований підхід до вибору оптимального індивідуалізованого використання методик опромінення пацієнтів; встановлять комплекс заходів з забезпечення радіаційної безпеки, зниження дозових навантажень персоналу і оптимізації дозових навантажень пацієнтів.

 

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 10 листопада 2007 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-34-51

або на електронну пошту Держатомрегулювання: [email protected].

 

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання",  "Проекти регуляторних актів".

 

Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: [email protected]

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux