Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 30 січня 2018 р.
Київ
Проект наказу «Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення для громадського обговорення проекту наказу Держатомрегулювання

«Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання»

 

Проект наказу «Про внесення змін до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання» (далі – проект наказу) підготовлено Держатомрегулюванням відповідно до частини п’ятої статті 6 Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», підпунктів 7, 16 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 363, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Пунктом 11 статті 9 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що ліцензійними умовами встановлюються зміст та форма документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії. У зв’язку з цим проектом наказу затверджуються зміни до Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання, затверджені наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 13.08.2015  № 148, зареєстровані у Міністерстві юстиції України 03 вересня 2015 за № 1054/27499, та скасовуються норми, які дублюють положення, викладені в ліцензійних умовах.

Проектом наказу вносяться зміни до:

1) Положення про перелік та вимоги щодо форми та змісту документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії (далі – Положення), затвердженого наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 06 серпня 2012 року № 153, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29 серпня 2012 року за № 1453/21765 (із змінами). У зв’язку з цим виключається розділ ІI додатку 2 до Положення;

2) Вимог та умов безпеки (ліцензійних умов) провадження діяльності з виробництва джерел іонізуючого випромінювання, затверджених наказом Державної інспекції ядерного регулювання України від 13.08.2015 № 148, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 03 вересня 2015 за № 1054/27499.

Проект наказу спрямований на встановлення організаційних засад дозвільної діяльності у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у сфері провадження діяльності з виробництва ДІВ.

 

Метою розробки проекту наказу є:

 

встановлення переліку документів, які додаються до заяви на отримання (внесення змін, переоформлення або видачі дубліката) ліцензії на провадження діяльності з виробництва ДІВ;

впорядкування та приведення питань в частині державного регулювання безпеки у сфері провадження діяльності з виробництва ДІВ у відповідність до вимог чинного законодавства.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 28 лютого 2018 року за адресою: вул. Арсенальна 9/11, м. Київ, 01011, тел. 277-12-08, або на електронну пошту Держатомрегулювання: [email protected]. Конт. особа: Корзина Т.О. – головний спеціаліст – державний інспектор відділу безпеки ДІВ Управління радіаційної безпеки.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux