Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
проект наказу Держатомрегулювання «Про затвердження Форм реєстраційних карток джерел іонізуючого випромінювання»
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 14 січня 2015 р.
Київ
Проект наказу Держатомрегулювання «Про затвердження Форм реєстраційних карток джерел іонізуючого випромінювання»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання

«Про затвердження Форм реєстраційних карток джерел іонізуючого випромінювання»

 

Держатомрегулювання розроблено проект наказу «Про затвердження Форм реєстраційних карток джерел іонізуючого випромінювання» .

Цей проект розроблено взамін наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та Міністерства охорони здоров’я України від 18.01.2000 № 15/7, зареєстрованому в Мін’юсті України 16.03.2000 за № 171/4392 «Про затвердження Порядку реєстрації джерел іонізуючого випромінювання та форми реєстраційної картки».

 

Відповідно до листа Міністерства юстиції України від 25.07.2014 № 10.1-19/16 цей наказ внесений до переліку нормативно-правових актів, зареєстрованих в Мін’юсті України, що підлягають перегляду та приведенню у відповідність до Конституції та законодавства України (1993-2012 року).

Ціллю прийняття регуляторного акту є забезпечення функціонування Регістру та зменшення регуляторного тиску на користувачів ДІВ шляхом спрощення форм реєстраційних карток з урахуванням найкращого міжнародного досвіду, вимог європейського законодавства та національної практики з питань здійснення державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання.

Основним завданням Державного регістру ДІВ є забезпечення державного обліку ДІВ шляхом їх державної реєстрації, що є одним із засобів реалізації державних гарантій з радіаційного захисту людини на території України та дотримання міжнародних режимів безпеки забезпечення ефективної боротьби з незаконним обігом та посилення фізичного захисту ДІВ..

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання",  "Проекти регуляторних актів".

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 30 січня 2015 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-35-13, або на електронну пошту Держатомрегулювання: [email protected].

 Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: [email protected]

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux