Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
проект наказу Держатомрегулювання України «Про затвердження Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу та посадових осіб, які забезпечують радіаційну безпеку, суб’єктів окремих видів діяльності у сфері ядерної енергії, яка підлягає державному регулюванню»
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 30 квітня 2014 р.
Київ
проект наказу Держатомрегулювання України «Про затвердження Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу та посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері ядерної енергії»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання України

«Про затвердження Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу та посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері ядерної енергії»

 

Держатомрегулювання України розроблено проект наказу «Про затвердження Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу та посадових осіб суб’єктів окремих видів діяльності у сфері ядерної енергії».

Цей проект розроблено на виконання пункту 4 (підпункту 38) Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 363.

Першочерговою метою прийняття акту є підвищення безпеки радіаційно-небезпечних об’єктів шляхом підвищення компетентності персоналу та посадових осіб, які несуть відповідальність за забезпечення безпеки.

Додатковою метою прийняття акту є визначення критеріїв оцінки відповідності системи проведення навчання і перевірки знань з питань ядерної та радіаційної безпеки у персоналу та посадових осіб, які забезпечують радіаційну безпеку, суб’єктів окремих видів діяльності у сфері ядерної енергії, яка підлягає державному регулюванню.

 

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання",  "Проекти регуляторних актів".

Цей проект враховує рекомендації МАГАТЕ, міжнародний досвід та найкращу практику впровадження механізму підвищення компетентності персоналу та посадових осіб, які несуть відповідальність за забезпечення безпеки.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 29 жовтня 2014 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-35-13, або на електронну пошту Держатомрегулювання: proekt@hq.snrc.gov.ua.

 Копії зауважень та пропозицій просимо також надсилати на електронну адресу Держпідприємництва України: mail@dkrp.gov.ua

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux