Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
проекту наказу Держатомрегулювання України "Про затвердження Положення про перелік джерел іонізуючого випромінювання, діяльність з використання яких звільняється від ліцензування"
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 09 квітня 2013 р.
Київ
Проект наказу Держатомрегулювання України "Про затвердження Положення про перелік джерел іонізуючого випромінювання, діяльність з використання яких звільняється від ліцензування"

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про розміщення для громадського обговорення проекту наказу Держатомрегулювання України “Про затвердження Положення про перелік джерел іонізуючого випромінювання, діяльність з використання яких звільняється від ліцензування»

 

Проектом наказу, підготовленим Держатомрегулювання України затверджується Положення про перелік джерел іонізуючого випромінювання діяльність по використанню яких звільняється від ліцензування (далі – Положення).

Цей наказ розроблено на виконання вимог:

пункту 4 (підпункту 16) Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 403/2011, в частині розроблення та затвердження в установленому порядку переліку джерел іонізуючого випромінювання, діяльність із використання яких звільняється від ліцензування,

статті 7 Закону України «Про дозвільну діяльність в сфері використання ядерної енергії» в частині визначення переліку джерел іонізуючого випромінювання, діяльність по використанню яких звільняється від ліцензування відповідно до критеріїв, установлених Кабінетом Міністрів України.

 

У 2011 році постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1174 затверджено Критерії, за якими діяльність з використання джерел іонізуючого випромінювання звільняється від ліцензування (далі – Критерії).

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України в листопаді 2012 року втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 01.07.2002 №  912 “Про затвердження переліку джерел іонізуючого випромінювання, діяльність з використання яких звільняється від ліцензування”.

За результатами проведених наукових досліджень у 2011 році щодо відповідності ДІВ, визначених в постанові Кабінету Міністрів України від 01.07.2002 №  912 новим критеріям, підготовлено новий перелік ДІВ діяльність по використанню яких звільняється від ліцензування та пропонується для громадського обговорення.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 19 квітня 2013 року за адресою: 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; тел. 254-35-13

або на електронну пошту Держатомрегулювання України: proekt@hq.snrc.gov.ua.

 

-         Проект НПА;

-         Пояснювальна записка;

-         АРВ

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux