Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 15 січня 2020 р.
Київ
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Держатомрегулювання «Про затвердження Положення про функціональну підсистему ядерної та радіаційної безпеки єдиної державної системи цивільного захисту»

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення проєкту наказу  «Про затвердження Положення про функціональну підсистему ядерної та радіаційної безпеки єдиної державної системи цивільного захисту»

 

Проєкт наказу спрямований на гармонізацію та вдосконалення заходів цивільного захисту у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах використання ядерної енергії та при перевезенні радіоактивних матеріалів на території України, а також за її межами в разі можливості транскордонного перенесення радіоактивних речовин і сприятиме забезпеченню готовності органів управління та сил цивільного захисту функціональної підсистеми до дій за призначенням.

Метою розробки акту є забезпечення створення функціональної підсистеми ядерної та радіаційної безпеки єдиної державної системи цивільного захисту, визначення її складу, рівнів та основних завдань.

Проєкт наказу підготовлено Державною інспекцією ядерного регулювання України на підставі статті 9 Кодексу цивільного захисту України, пункту 3 рішення РНБОУ від 26.12.2018 р. «Щодо підсумків введення воєнного стану в Україні, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 р. № 11, Типового положення про функціональну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 р. № 101 та підпункт 34 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 363 363 (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 450).

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються до  15 лютого 2020 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 277-12-13 або на електронну пошту: laguta@hq.snrc.gov.ua. Контактна особа Лагута Тетяна Андріївна головний спеціаліст Відділу аварійної готовності та радіаційного захисту Департаменту з питань безпеки ядерних установок.

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу та пояснювальна записка розміщені на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

 

Проєкт наказу

Проєкт Положення

Схема

Аналіз регуляторного впливу

Пояснювальна записка

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux