Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 12 грудня 2011 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту «Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів», затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 19.11.2007 № 161 та зареєстрованого у Мін’юсті України 06.12.2007 за № 1352/14619

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

«Умови та порядок видачі окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапах експлуатації та закриття сховищ для захоронення радіоактивних відходів», затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 19.11.2007 № 161 та зареєстрованого у Мін’юсті України  06.12.2007 за № 1352/14619

 

 

1. Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні управлінням безпеки поводження з радіоактивними відходами Департаменту з питань ядерної захищеності та радіаційної безпеки Держатомрегулювання України.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи забезпечення державного регулювання у сфері використання ядерної енергії, зокрема, у сфері поводження з радіоактивними відходами (далі – РАВ), а саме забезпечення безпеки провадження діяльності, пов’язаної із захороненням РАВ у приповерхневих або геологічних сховищах.

Мета регулювання досягається шляхом встановлення у регуляторному акті переліку робіт чи операцій, які мають здійснюватися за окремими дозволами, переліку документів, що підтверджують спроможність та готовність ліцензіата виконувати заявлені роботи чи операції, порядку і умов видачі, відмови у видачі, зупинення дії або анулювання цих дозволів та контролю за дотриманням умов наданого окремого дозволу.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 1 листопада 2011 року по 1 грудня
2011 року.

 

4. Тип відстеження

Періодичне відстеження.

 

5. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акту здійснювалось шляхом проведення відповідного аналізу поданих заяв від експлуатуючої організації – Державного спеціалізованого підприємства «Централізоване підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (далі – ДСП «ЦППРВ») на отримання окремих письмових дозволів на види робіт чи операцій на етапі експлуатації єдиного діючого на сьогодні в Україні на території зони відчуження сховища для захоронення радіоактивних відходів – ПЗРВ «Буряківка», кількості прийнятих позитивних та негативних рішень.

Під час періодичного відстеження до Держатомрегулювання України надійшло від ДСП «ЦППРВ» дві заяви разом з пакетами документів, що підтверджують спроможність експлуатуючої організації виконувати заявлені роботи, на отримання окремих письмових дозволів на виконання робіт на майданчику ПЗРВ «Буряківка». Документи знаходяться на розгляді в Держатомрегулювання України.

 

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних

Про результативність акту свідчить повнота та достатність поданих експлуатуючою організацією заявних документів на отримання окремого письмового дозволу.

Інформація, що міститься у наданих документах, надасть можливість провести об’єктивну оцінку спроможності експлуатуючої організації забезпечити радіаційну безпеку свого персоналу та персоналу залученої до виконання робіт підрядної організації, яка має відповідну ліцензію Держатомрегулювання України на право поводження з РАВ, під час провадження робіт на майданчику сховища для захоронення радіоактивних відходів ПЗРВ «Буряківка», контролювати дотримання ліцензіатами вимог нормативних документів з ядерної та радіаційної безпеки, прийняти рішення щодо можливості видачі окремого письмового дозволу на виконання заявлених робіт.

 

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість поданих заяв експлуатуючою організацією на отримання окремих письмових дозволів.

Якісними показниками є:

-         повнота та достовірність поданих заявних документів;

-         аналіз кількості прийнятих позитивних та негативних рішень щодо видачі окремих письмових дозволів.

Періодичне відстеження результативності акта здійснюється шляхом порівняння вищезазначених статистичних даних з статистичними даними базового і повторного відстеження.

 

 

Показники результативності

Повторне відстеження

(2008 р.)

Періодичне відстеження

(з 01.11.2011 по

01.12.2011)

1

Кількість поданих заяв на отримання окремих письмових дозволів

Подано 1 заяву

 

Подано 2 заяви

2

Повнота та достовірність поданих заявних документів

Відповідають вимогам регуляторного акту

Пакет заявних документів знаходиться на розгляді

3

Аналіз кількості позитивних та негативних рішень

Видано окремий письмовий дозвіл

За результатами розгляду заявних документів буде прийнято відповідне регулююче рішення.

 

 

8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

При періодичному відстеженні результативності регуляторного акта розгляд заявних документів показав наступне.

Надані експлуатуючою організацією заявні документи на отримання письмового окремого дозволу на види робіт чи операцій на етапі експлуатації сховища для захоронення радіоактивних відходів стали більш якіснішими у порівнянні з попередніми відстеженнями.

Видача Держатомрегулювання України окремого письмового окремого дозволу свідчитиме про спроможність експлуатуючої організації безпечно виконати роботи з введення в експлуатацію вільної від РАВ траншеї після проведення на ній ремонтних робіт, підготовки заповнених траншей до консервації та безпосередньої консервації траншей на майданчику сховища для захоронення радіоактивних відходів ПЗРВ «Буряківка».

 

 

 

Заступник Голови О.А. Макаровська

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux