Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Звіти про відстеження результативності
від 24 березня 2014 р.
Київ
Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта “ Вимоги до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів”

 

 

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

“Вимоги до звіту про аналіз безпеки провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів”,

затвердженого наказом Держатомрегулювання від 31.08. 2004 № 141, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2004 за № 1127/9726

 

1.Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта

Заходи з відстеження результативності акта здійсненні Управлінням з питань ядерної захищеності Держатомрегулювання України.

 

2. Цілі прийняття регуляторного акта

Регуляторний акт спрямований на удосконалення системи нормативно-правового регулювання ядерної та радіаційної безпеки в частині, що стосується перевезення радіоактивних матеріалів.

Ціллю регулювання є забезпечення захисту персоналу, населення та довкілля від дії іонізуючого випромінювання при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

У нормативно-правовому акті встановленні вимоги до складу та змісту звіту щодо безпечного провадження діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів, уключаючи матеріально-технічне забезпечення безпеки діяльності, готовність до дій у надзвичайних та аварійних ситуаціях при перевезенні радіоактивних матеріалів, дотримання норм, правил та стандартів з ядерної та радіаційної безпеки для забезпечення перевезення радіоактивних матеріалів відповідно до чинного законодавства.

 

3. Строк виконання заходів з відстеження

Заходи з відстеження здійснювались з 20.02.2014 по 20.03.2014.

 

4. Методи одержання результатів відстеження

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу ліцензійних справ, актів інспекційних перевірок, звітних матеріалів ліцензіатів, звернень ліцензіатів та заявників за 2013 рік.

 

5. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, способи одержання даних

Про результативність акта свідчить відсутність порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів, низька ймовірність виникнення радіаційних аварій при перевезенні радіоактивних матеріалів, мінімізація негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів.

 

6. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Кількісними показниками результативності регуляторного акта є кількість порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

Якісними показниками є відсутність (позитивний)/наявність (негативний) порушень законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів.

За період відстеження не зафіксовано порушення законодавства, норм та правил з ядерної та радіаційної безпеки при провадженні діяльності з перевезення радіоактивних матеріалів. Аналіз доз опромінення персоналу, зайнятого при перевезенні радіоактивних матеріалів, показав неперевищення значень контрольних рівнів. У зв’язку з відсутністю радіаційних аварій при перевезенні радіоактивних матеріалів не було негативного впливу на персонал, населення та навколишнє середовище діяльності, пов’язаної з перевезенням радіоактивних матеріалів

 

7. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Відстеження результативності регуляторного акта свідчать про досягнення цілі регулювання. Ступінь досягнення цілі – позитивний.

 

 

Заступник Голови О.А.Макаровська

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux