Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 09 жовтня 2015 р.
Київ
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії» розроблений Держатомрегулюванням з метою.

Проектом Закону України пропонується внесення змін законів України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання» з метою імплементації положень Директиви Ради 2013/59/Євратом, яка встановлює основні стандарти безпеки для захисту від небезпеки, що виникає від іонізуючого випромінювання.

Метою проекту Закону України є гармонізація законодавства України з міжнародними вимогами та стандартами, що діють в сфері використання ядерної енергії, встановлення єдиних основних норм безпеки для захисту здоров’я осіб, які перебувають під професійним, медичним опроміненням, та населення проти небезпек, що виникають при іонізуючому випромінюванні.

Законопроектом передбачаються:

врегулювання питань ядерної та радіаційної безпеки в частині зменшення ризиків тривалого опромінення продуктами радону; зменшення регулюючого тиску на суб’єктів діяльності в сфері використання ядерної енергії; врегулювання питань радіаційного захисту при медичному опроміненні;

удосконалення державного регулювання та запровадження діяльності з видобування і переробки уранових руд, враховуючи особливості технологічного циклу виробництва уранового концентрату.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 10 листопада 2015 року за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11;

контактна особа Рязанцев Віктор Федорович – начальник Управління радіаційної безпеки Держатомрегулювання, тел. 254 3451, riazantsev@hq.snrc.gov.ua

Регуляторний акт, аналіз регуляторного впливу, пояснювальну записку та порівняльну таблицю розміщено на веб-сайті Держатомрегулювання, у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux