Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Регуляторні акти Держатомрегулювання / Повідомлення про оприлюднення
від 27 жовтня 2017 р.
Київ
Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 939"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Держатомрегулюванням на виконання статті 20 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» було підготовлено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту щодо контейнерів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів і плану заходів з його застосування». Відповідно до цієї статті технічні регламенти переглядаються кожні п’ять років. У 2017 році Держатомрегулюванням переглянуто Технічний регламент щодо пакувальних комплектів для зберігання та захоронення радіоактивних відходів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 939, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.11.2012 № 1099 (далі – Технічний регламент) та підготовлено нову редакцію.

У Технічному регламенті міститься посилання на положення Технічного регламенту модулів оцінки відповідності, затвердженого постаново Кабінету Міністрів України від 07.10.2003 № 1585, у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 № 920, який втратив чинність на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 95 «Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та правил використання модулів оцінки відповідності». У зв’язку з цим, до Технічного регламенту були внесені зміни в частині посилання на актуальні назви НПА. Також, у новій редакції Технічного регламенту є посилання на постанову Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1184 «Про затвердження форми, опису знаку відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

Крім цього, у новій редакції Технічного регламенту деталізовано перелік та вимоги до документації, що надається заявником призначеному органу для проведення оцінки відповідності, а також визначено вимоги до органів з оцінки відповідності.

Внесення змін до Технічного регламенту підвищить рівень безпеки об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами та рівень захисту людини і навколишнього природного середовища від впливу іонізуючого випромінювання.

Основною метою розроблення проекту постанови є приведення вимог Технічного регламенту до нових вимог законодавства України у сфері технічного регулювання.

Проект постанови було розіслано на погодження до заінтересованих органів. У процесі погодження зазначеного проекту постанови були отримані зауваження та пропозиції. За результатами врахування зауважень та пропозицій, серед іншого, було змінено назву проекту постанови, а саме: «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 939».

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 939» приймаються до 27 листопада 2017 р. за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; тел. 277-12-09 або на електронну пошту: shashko@hq.snrc.gov.ua.

Регуляторний акт,  аналіз регуляторного впливу, пояснювальна записка  розміщені на веб-сайті Держатомрегулювання у розділі "Нормативні акти", підрозділі "Регуляторні акти Держатомрегулювання", "Проекти регуляторних актів".

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux