Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Проєкти нормативно-правових актів
від 15 вересня 2016 р.
Київ
Проект наказу Держатомрегулювання «Про затвердження Загальних положень безпеки при поводженні з радіоактивними відходами до їх захоронення»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Держатомрегулювання

«Про затвердження Загальних положень безпеки при поводженні з радіоактивними відходами до їх захоронення»

 

Наказ «Про затвердження Загальних положень безпеки при поводженні з радіоактивними відходами до їх захоронення» (далі – НПА) підготовлено Держатомрегулюванням відповідно до статей 8 та 24 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», підпункту 7 пункту 4 Положення про Державну інспекцію ядерного регулювання України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 363, у рамках гармонізації законодавства України із законодавством ЄС, з референтними рівнями безпеки WENRА та рекомендацій і пропозицій місії МАГАТЕ, з урахуванням положень і завдань національної стратегії та політики поводження з радіоактивними відходами, а також досвіду регулювання безпеки поводження з РАВ.

Цей НПА встановлює основні вимоги, принципи та критерії безпеки, гармонізовані з міжнародними, виконання яких дозволить забезпечити безпеку на всіх стадіях поводження з РАВ до їх захоронення, із урахуванням національної стратегії поводження з РАВ, а також основних джерел утворення РАВ в Україні.

Встановлені вимоги безпеки є загальними для всіх видів діяльності щодо поводження з РАВ до їх захоронення і стосуються РАВ, які вже були накопичені, утворюються та можуть утворитися при здійсненні практичної діяльності у сфері використання ядерної енергії.

Вимоги НПА призначені для виробників РАВ (суб’єктів діяльності у сфері використання ядерної енергії, в результаті діяльності яких утворюються РАВ) і для спеціалізованих підприємств з поводження з РАВ, які здійснюють діяльність з поводження з РАВ, переданими від виробників РАВ у власність держави, до їх захоронення.

Зауваження та пропозиції до НПА приймаються з 14 вересня 2016 року по 14 жовтня 2016 року за адресою:

01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; контактні особи: Рибалка Н.В. –начальник Управління безпеки поводження з РАВ – державний інспектор та Кутузова Тетяна Яківна – начальник відділу аварійної готовності та радіаційного захисту – державний інспектор Департаменту з питань безпеки ядерних установок (тел. 254-34-15, 296-41-16).

Електронна пошта: [email protected] або [email protected].


Проект наказу та Загальні положення безпеки при поводженні з радіоактивними відходами до їх захоронення для ознайомлення.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux