Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Рішення Колегії Держатомрегулювання від 18.05.2023 № 02
Опубліковано 29 червня 2023 року о 11:30

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА КОЛЕГІЇ


18 травня 2023 р.                 м. Київ                                  № 02


Про виконання фінансового плану

державного підприємства

«Державний науково-технічний центр

з ядерної та радіаційної безпеки»

за результатами роботи у 2022 році


Відповідно зо Закону України «Про управління об’єктами державної власності», з метою забезпечення контролю за фінансовою діяльністю державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки» (далі - ДНТЦ ЯРБ), що належить до сфери управління Держатомрегулювання, проведений аналіз виконання фінансового плану ДНТЦ ЯРБ за результатами роботи у 2022 році.

Колегія, розглянувши та обговоривши звіт ДНТЦ ЯРБ та інформацію, підготовлену Управлінням економіки, фінансів та обліку, КОНСТАТУЄ:


У 2022 році основним видом діяльності ДНТЦ ЯРБ відповідно до КВЕД були дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

Фінансовий план ДНТЦ ЯРБ на 2022 рік поданий своєчасно та затверджений Держатомрегулюванням у встановлений законодавством термін.

Затверджений підприємству фінансовий план на 2022 рік був виконаний у повному обсязі. Чистий дохід від реалізації продукції, чистий фінансовий результат підприємства, собівартість реалізованої продукції, обсяг сплачених до бюджету податків та обов’язкових платежів за результатами 2022 року були вищими за заплановані.

У порівнянні з 2021 роком вищезазначені показники були нижчими.

Заборгованості з виплати заробітної плати ДНТЦ ЯРБ не має.

Середньооблікова кількість штатних працівників ДНТЦ ЯРБ за 2022 рік складає 226 осіб, яка зменшилась порівняно з відповідним періодом минулого року на 13 осіб.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника порівняно з відповідним періодом минулого року зросла на 10,4%.

Простроченої заборгованості перед держбюджетом підприємство не має.

Подання звітів про виконання фінансових планів підприємством здійснюється у встановлені терміни.

Відповідно до Методичних рекомендацій застосування критеріїв визначення ефективності управління об’єктами державної власності, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 15 березня 2013 року № 253 зі змінами (далі – Критерії ефективності), фінансово-господарська діяльність ДНТЦ ЯРБ за 2022 рік оцінена як задовільна, що підтверджується коефіцієнтним аналізом: досягнутий рівень показника поточної ліквідності свідчить про достатність ресурсів, що можуть бути використані підприємством для погашення поточних зобов’язань; рівень коефіцієнтів фінансової стійкості та відношення боргу до ЕBITDA вказує на достатній ступінь незалежності від зовнішніх джерел та можливість підприємства виконувати зовнішні зобов’язання за рахунок власних коштів; рівень рентабельності активів та рентабельність діяльності вказують на ефективність використання активів та ефективність господарської діяльності підприємства, відповідно.

На офіційному вебсайті Держатомрегулювання у форматі відкритих даних оприлюднюється фінансова звітність та показники виконання фінансового плану ДНТЦ ЯРБ.

 

За результатами обговорення результатів роботи ДНТЦ ЯРБ у 2022 році Колегія Державної інспекції ядерного регулювання України ПОСТАНОВЛЯЄ:


Визнати роботу ДНТЦ ЯРБ протягом 2022 року такою, що відповідає оцінці «добре».


Директору ДНТЦ ЯРБ продовжити вживати дієвих заходів для покращення фінансового становища підприємства, у тому числі з метою подолання викликів, пов’язаних із введенням та дією в Україні воєнного стану.Голова Колегії                                                                      Олег КОРІКОВ

Секретар Колегії                                                                  Ірина БАГЛАЙ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux