Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
З 29 травня по 01 червня 2018 р. у м. Київ відбувся практичний семінар з питань державної реєстрації ДІВ та роботи автоматизованої системи «Регістр»
Опубліковано 05 червня 2018 року о 12:06

З 29 травня по 01 червня 2018 р. у м. Київ відбувся практичний семінар з питань державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) та роботи автоматизованої системи «Регістр» (далі – АС «Регістр»), організований та проведений Державним регістром джерел іонізуючого випромінювання (далі – Регістр) за підтримки Шведського органу з радіаційної безпеки (Strålsäkerhetsmyndigheten, SSM).

АС «Регістр» – це електронна система обліку та контролю за місцезнаходженням усіх ДІВ, починаючи з моменту їхньої появи на території України і до вивозу з території України або передачі до спеціалізованого підприємства по поводженню з радіоактивними відходами, виведення з експлуатації генеруючих пристрої в установленому законодавством порядку.

За підтримки Шведського органу з радіаційної безпеки фахівці ДНТЦ ЯРБ провели оновлення автоматизованої системи Державного регістру ДІВ. Проте на сьогодні АС «Регістр» потребує повного переходу на нові форми реєстраційних карток, постійної актуалізації інформації про ДІВ у Регістрі, забезпечення реєстрації усіх ДІВ, що не звільнені від регулюючого контролю та використовуються в Україні, вдосконалення форм довідок про ДІВ та їх власників та спрощення обміну інформацією з Держатомрегулювання.

У практичному семінарі взяли участь співробітники Регістру, представники територіальних органів Держатомрегулювання – інспекцій з ядерної та радіаційної безпеки, Управління радіаційної безпеки Держатомрегулювання , ДП «Державний науковий-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки (ДП «ДНТЦ ЯРБ») .

Під час проведення практичного семінару:

§  розглянуті звіти реєстраторів щодо реєстрації ДІВ у 2018 році та інформацію про загальний стан бази даних реєстрації ДІВ;

§  обговорені результати роботи переходу на нові форми реєстраційних карток;

§  узагальнені основні зауваження щодо пакетів інформації, які Реєстраційні центри подають до Головного реєстраційного центру Регістра;

§  здійснено оцінку фахівцями Регістру роботи модернізованої АС «Регістр»:

-                           проведені практичні тренінги з внесення інформаційних змін та формування довідок;

-                           проведений аналіз за результатами перевірок інформації внесеної до бази даних;

-                           надані зауваження та пропозиції щодо деяких аспектів інформації, що вноситься в базу даних з метою удосконалення її якості та пропозиції учасників з внесення змін до програмного забезпечення;

§  обговорені пропозиції щодо внесення змін до положень постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 1997 р № 847 «Про створення Державного регістру джерел іонізуючого випромінювання» та Порядку державної реєстрації джерел іонізуючого випромінювання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 року № 1718.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux