Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
З 26 лютого по 01 березня 2019 року була проведена планова інспекційна перевірка ДСП «ЦППРВ»
Опубліковано 15 березня 2019 року о 09:33

З 26 лютого по 01 березня 2019 року була проведена планова інспекційна перевірка ДСП «ЦППРВ», що стосувалась, серед іншого, перевірки стану виконання ДСП «ЦППРВ» Припису № 152-24-10П від 06.12.2018.

Під час перевірки майданчика ПЗРВ «Буряківка» інспекційною комісією було встановлено, що сховище № 21А наполовину заповнене сипучими РАВ, а також РАВ у вигляді невеликих металевих конструкцій. Дно незаповненої від РАВ частини сховища № 21А ПЗРВ «Буряківка» покрите кригою. Роботи в цій частині сховища із завантаження РАВ не ведуться.

За інформацією ДСП «ЦППРВ», поновлення робіт в цій частині буде здійснюватися після проведення радіометричного контролю і відкачування стічних вод, згідно з проектною документацією. Одночасно ДСП «ЦППРВ» здійснює підготовку обґрунтувань щодо зміни технології завантаження радіоактивних відходів у сховище № 21А ПЗРВ «Буряківка».

Інспекційною комісією було складено Акт інспекційної перевірки № АІП-115/24-10 від 01.03.2019, в якому зобов’язано ДСП «ЦППРВ» надати до Держатомрегулювання технічне рішення щодо вдосконалення технології завантаження відходів у сховище № 21А ПЗРВ «Буряківка», а також щодо мінімізації контакту твердих РАВ з дощовими стоками.

 

Довідкова інформація:

Рішення щодо внесення змін в ліцензію № ЕО 000953 на право провадження діяльності з експлуатації сховища для захоронення РАВ № 21А ПЗРВ «Буряківка» було прийнято Державною інспекцією ядерного регулювання на підставі позитивного висновку державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки від 13.09.2017 до проекту «Будівництво сховища № 21А ПЗРВ «Буряківка» і позитивного висновку експертної оцінки змін до проекту «Будівництво сховища № 21А ПЗРВ «Буряківка» (Коригування)» від 21.02.2018.

Вищезазначеними проектами передбачено улаштування в днищі сховища приямків для відведення дощових стоків із днища сховища, радіометричний контроль і відкачування з цих приямків стічних вод. Також, передбачено, що у разі перевищення контрольних рівнів забруднення стічних вод, здійснюється відправлення (транспортування) їх до відстійного резервуара ПуСО «Лелів», розміщеного на території зони відчуження. ДСП «ЦППРВ» регулярно забезпечується відбір проб води з приямків сховища № 21А для контролю вмісту радіонуклідів.

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux