Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
В Східній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у жовтні відбулось 4 чергових засідання Ліцензійної комісії
Опубліковано 31 жовтня 2019 року о 16:13

 Повідомляємо, що в Східній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у жовтні відбулось 4 чергових засідання Ліцензійної комісії, з урахуванням рекомендацій якої прийнято відповідні рішення щодо ліцензування

01 жовтня 2019 року (протокол № 18/39-12) – розглянуто 7 ліцензійних справ. Внесено зміни до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРИГІД» (Харківська обл., місто Харків) /виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/;

2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЄУЛЬФАЙ» (Харківська обл., Дергачівський район, місто Дергачі) /намір поширити дію ліцензії на додаткові джерела іонізуючого випромінювання, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/;

3. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КОТЕЛЕВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (Полтавська обл., Котелевський район, селище міського типу Котельва) /намір поширити дію ліцензії на додаткові джерела іонізуючого випромінювання, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії/.

 Переоформлено ліцензію на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СУМСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» (Сумська обл., Білопільський район, село Кальченки) /реорганізація Ліцензіата/.

Внесено зміни та переоформлено ліцензії на право провадження діяльності з використання 

джерел іонізуючого випромінювання:

1. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Харківська обл., Великобурлуцький район, селище міського типу Великий Бурлук) /реорганізація Ліцензіата, зміна місцезнаходження Ліцензіата (без зміни місця провадження діяльності), набрання чинності нових нормативно-правових актів з ядерної та радіаційної безпеки та виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/.

2. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «1-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (Полтавська обл., місто Полтава) /реорганізація Ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії та намір поширити дію ліцензії на додаткові ДІВ, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії/.

Анулювано ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого 

випромінювання:

1. ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ № 9 «ПОЛТАВАНАФТОГАЗБУД» (Полтавська обл., Полтавський район, село Терешки) /завершення діяльності з використання ДІВ в повному обсязі/.

2. ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕД-ТРІНГЕР» (Полтавська обл., Миргородський район, с. Попівка) /завершення діяльності з використання ДІВ в повному обсязі/.

08 жовтня 2019 року (протокол № 19/39-12) – розглянуто 4 ліцензійні справи. Внесено зміни до

ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

1.                        Товариству з обмеженою відповідальністю «Медичний лікувально-діагностичний центр «МЕДІОН» (Полтавська обл., місто Полтава) /намір подовжити термін дії ліцензії та виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/.

2.                        Публічному акціонерному товариству «Крюківський вагонобудівний завод» (Полтавська обл., місто Кременчук) /намір подовжити термін дії ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду, зміни умов ліцензії та набрання чинності новими нормативно-правовими актами з ядерної та радіаційної безпеки/.

Внесено зміни та переоформлено ліцензії на право провадження діяльності з використання 

джерел іонізуючого випромінювання:

1. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОМЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Сумська обл., місто Ромни) /реорганізація Ліцензіату та виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/. 

2. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ШОСТКИНСЬКИЙ МІЖРАЙОННИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР» (Сумська обл., місто Шостка) /реорганізація Ліцензіату та виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії /.

23 жовтня 2019 року (протокол № 20/39-12) – розглянуто 2 ліцензійні справи. Видано ліцензію 

на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ БАБАКІНУ ДМИТРУ МИКОЛАЙОВИЧУ (Харківська обл., місто Харків).

Внесено зміни та переоформлено ліцензію на право провадження діяльності з використання 

джерел іонізуючого випромінювання:

1. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ФАМІЛІЯ МЕДІКУС» (Сумська обл., місто Суми) /зміна місця провадження діяльності, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/.

 29 жовтня 2019 року (протокол № 21/39-12) – розглянуто 7 ліцензійних справ. Видано ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАШГІДРОПРИВОД» (Харківська обл., місто Харків) .

Внесено зміни до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел 

іонізуючого випромінювання:

1. Комунальному закладу Сумської обласної ради «Обласний клінічний перинатальний центр» (Сумська обл., Білопільський район, село Кальченки) /зміна місцезнаходження (без зміни місця провадження діяльності), виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії та намір поширити дію ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії/.

2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РАДІОЛОГІЇ «ГАММА ПЛЮС» (Харківська обл., місто Харків) /намір продовжити строк дії ліцензії, намір поширити дію ліцензії на додаткове джерело іонізуючого випромінювання, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії/.

 Внесено зміни та переоформлено ліцензії на право провадження діяльності з використання ДІВ:

1. КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» (Полтавська обл., місто Полтава) /реорганізація Ліцензіата, намір поширити дію ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії, та набрання чинності новими нормативно-правовими актами з ядерної та радіаційної безпеки/.

2. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРАСНОКУТСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (Харківська обл., Краснокутський район, селище міського типу Краснокутськ) /реорганізація Ліцензіата, намір поширити дію ліцензії на додаткове ДІВ, щодо поводження з яким встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/.

3. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (Сумська обл., Краснопільський район, селище міського типу Краснопілля) /реорганізація Ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії/.

Анулювано ліцензію на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання Фізичній особі – підприємцю Комагорову Володимиру Володимировичу (Харківська обл., місто Харків) /завершення діяльності з використання ДІВ в повному обсязі/.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux