Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
У Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у січні відбулось 3 чергових засідання Ліцензійної комісії
Опубліковано 10 лютого 2020 року о 13:40

Повідомляємо, що в Південній інспекції з ядерної та радіаційної безпеки (на правах самостійного управління) Держатомрегулювання у січні відбулось 3 чергових засідання Ліцензійної комісії, з урахуванням рекомендацій яких прийняті відповідні рішення щодо ліцензування:

- 14 січня 2020 року (протокол № ПЛК-1/36-12) – розглянуто 1 ліцензійну справу:

Переоформлення та внесення змін до ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №2" (місто Миколаїв) (реорганізація ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду і зміни умов ліцензії).

 

- 23 січня 2020 року (протокол № ПЛК-2/36-12) – розглянуто 4 ліцензійні справи:

Переоформлення та внесення змін до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" (місто Миколаїв) (реорганізація ліцензіата, зміна місця провадження діяльності, поширення дії ліцензії на додаткові ДІВ, щодо поводження з якими встановлені умови ліцензії, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії);
 2. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (місто Херсон) (реорганізація ліцензіата, виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду умов ліцензії).

Внесення змін до ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ (СПЕЦІАЛЬНИЙ) САНАТОРІЙ "ПРИМОРСЬКИЙ" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" (Одеська обл., село Курортне) (виявлення у процесі провадження діяльності обставин, що потребують перегляду та зміни умов ліцензії, подовження терміну дії ліцензії);
 2. КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" (Одеська обл., село Кам'янка) (подовження терміну дії ліцензії).

 

- 31 січня 2020 року (протокол № ПЛК-3/36-12) – розглянуто 2 ліцензійні справи:

Видача ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ВЕСЕЛИНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВЕСЕЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (Миколаївська обл., селище міського типу Веселинове).

Переоформлення ліцензії на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання:

 1. КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (місто Херсон) (реорганізація ліцензіата).

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux