Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Результати діяльності Північно-західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки у вересні 2020 року
Опубліковано 07 жовтня 2020 року о 17:00

Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання у вересні 2020 року проведено: 2 планові інспекційні перевірки та 2 інспекційні (передліцензійні) обстеження.

З метою перевірки дотримання вимог безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, встановлених діючими нормами, правилами та стандартами з ядерної та радіаційної безпеки та умовами ліцензії, відповідно до «Річного плану здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік», затвердженого наказом Держатомрегулювання від 01.07.2020 № 277, проведено планові інспекційні перевірки:

–     КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФТИЗІОПУЛЬМОНОЛОГІЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (Рівненська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні перевірки встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо переоформлення ліцензії на право провадження діяльності з ДІВ; внесення змін  до бази даних Державного регістру ДІВ; проведення контролю дозоформуючих параметрів ДІВ та ефективності індивідуальних засобів радіаційного захисту; проведення контролю потужності доз випромінювання на робочих місцях персоналу, у приміщеннях і на території суміжних з процедурними рентгенівських кабінетів; проходження навчання і перевірка знань з радіаційної безпеки персоналу категорії «А».

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

–     ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «РІВНЕНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» (Рівненська область), що проваджує діяльність з використання закритих ДІВ та пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання.

При здійсненні обстеження порушень не виявлено. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

У зв’язку із надходженням заяв та документів на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання проведено інспекційні обстеження:

–     КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦУМАНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (Волинська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні перевірки встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо придбання індивідуальних засобів захисту для пацієнтів; забезпечення роботи примусової плинно-витяжної вентиляції в кімнаті управління рентгенологічного кабінету.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

–     КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР» РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (Рівненська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології, закритих радіонуклідних ДІВ, прискорювачів електронів медичного призначення.

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: забезпечення проведення технічного обслуговування та ремонту усіх наявних ДІВ постачальниками послуг, що мають відповідну ліцензію на здійснення діяльності з такими ДІВ та такими видами робіт.

Керівнику надано припис для усунення виявленого недоліку із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux