Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС
Опубліковано 12 червня 2018 року о 17:05

З метою залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на стан довкілля, надання можливості вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади Державна інспекція ядерного регулювання України з 12 червня по 12 липня 2018 року проводить публічне громадське обговорення питання про можливість продовження експлуатації ядерної установки - енергоблоку №3 Рівненської АЕС.

На виконання вимог Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» експлуатуюча організація ДП НАЕК «Енергоатом» надала на розгляд Держатомрегулювання Заяву про внесення змін до ліцензії серії ЕО №000944 на право здійснення діяльності «експлуатація ядерної установки енергоблоку №3 Рівненської АЕС» у зв’язку із забезпеченням безпечної довгострокової експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС на енергетичних рівнях потужності після досягнення встановленого проектом строку служби.

У Звіті з періодичної переоцінки безпеки (ЗППБ) енергоблоку №3 Рівненської АЕС, який відповідно до законодавства є обов’язковим додатком до Заяви, експлуатуючою організацією обґрунтовано можливість безпечної довгострокової експлуатації енергоблоку до 11 грудня 2037 року (із матеріалами комплексного аналізу безпеки енергоблоку №3 Рівненської АЕС можна ознайомитись за посиланням).

Держатомрегулюванням завершена державна експертиза ядерної та радіаційної безпеки матеріалів ЗППБ енергоблоку №3 Рівненської АЕС (з висновком державної експертизи можна ознайомитись за посиланням).

З метою перевірки повноти і достовірності відомостей, що містяться в поданих ДП «НАЕК «Енергоатом» документах, визначення спроможність заявника дотримуватися умов провадження заявленого виду діяльності, встановлених нормами та правилами з ядерної та радіаційної безпеки в період з 04 по 08 червня 2018 року на майданчику Рівненської АЕС було проведене інспекційне обстеження. З актом інспекційного обстеження можна ознайомитись за посиланням.

Зі змістом проекту рішення Держатомрегулювання за результатами розгляду Заяви ДП НАЕК «Енергоатом» про внесення змін до ліцензії серії ЕО №000944 на право здійснення діяльності «експлуатація ядерної установки енергоблоку №3 Рівненської АЕС» можна ознайомитись за посиланням.

Документи ВП «Рівненська АЕС» (Звіт з періодичної переоцінки безпеки «Фактор безпеки №14. Вплив експлуатації на навколишнє середовище») доступні за посиланням.

Ознайомитись із Звіт про проведення громадських слухань та зустрічей з громадськістю у форматі громадських слухань для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку № 3 ВП «Рівненська АЕС» у понадпроектний термін можна ознайомитись за посиланням.

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються до 12 липня 2018 року:

- адреса: Державна інспекція ядерного регулювання України, м. Київ, 01011, вул. Арсенальна 9/11 (в письмовому вигляді);

- e-mail: [email protected]

Контактна особа: Гаврюк Анна Юріївна - завідувач Сектору організації роботи та забезпечення діяльності керівництва Держатомрегулювання, тел. (044) 277-12-02, факс. (044) 254-33-11.

 

В рамках обговорення Держатомрегулювання за участю ДП «НАЕК «Енергоатом» 03 липня 2018 року об 11:00 проводить громадські слухання за адресою: Рівненська обл., м. Вараш, Майдан Незалежності, 6, Палац культури ВП «Рівненська АЕС».

Телефони для довідок: (03636) 6-28-82, факс (03636) 62627.

Контактна особа: Кратік Петро Федорович - начальник Управління інформації та зв’язків з громадськістю ВП «Рівненська АЕС».

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux