Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 30 жовтня по 26 листопада 2019 року проведено: 1 планову інспекційну перевірку та 4 інспекційні (передліцензійні) обстеження.
Опубліковано 04 грудня 2019 року о 15:02

Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 30 жовтня по 26 листопада 2019 року проведено: 1 планову інспекційну перевірку та 4 інспекційні (передліцензійні) обстеження.

З метою перевірки дотримання вимог безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, встановлених діючими нормами, правилами та стандартами з ядерної та радіаційної безпеки та умовами ліцензії, відповідно до «Річного плану здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік», затвердженого наказом Держатомрегулювання від 28.11.2018 № 483, проведено планову інспекційну перевірку:

 ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ» (Волинська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні перевірки встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: функціонування плинно-витяжної вентиляції та перевірки кратності повітрообміну, проведення контролю захисної ефективності індивідуальних засобів радіаційного захисту, актуалізації Положення про визначення доз опромінення пацієнтів при застосуванні ДІВ та Настанови з якості до положень «Загальних правил радіаційної безпеки використання ДІВ у медицині», затверджених наказом Держатомрегулювання та МОЗ України  від 16.02.2017 №51/151.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

У зв’язку із надходженням заяв та документів на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання проведені інспекційні обстеження:

 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОЛКІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (Волинська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: придбання індивідуальних засобів радіаційного захисту.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним;

 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛУЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» (Волинська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: отримання дозволів (санітарних паспортів) на право експлуатації рентгенівських кабінетів, придбання індивідуальних засобів радіаційного захисту для персоналу та пацієнтів, перевірки кратності повітрообміну плинно-витяжної вентиляції.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним;

 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СТАРОСИНЯВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (Хмельницька область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні обстеження порушення не виявлено. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним;

 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІНМЕД» (Рівненська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні обстеження порушення не виявлено. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux