Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Людям із порушенням зору
A- A+
Українською
In English
Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 02 по 31 січня 2020 року року проведено: 1 планову інспекційну перевірку та 5 інспекційних (передліцензійних) обстежень
Опубліковано 10 лютого 2020 року о 14:34

Північно-західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки за період з 02 по 31 січня 2020  року року проведено: 1 планову інспекційну перевірку та 5 інспекційних (передліцензійних) обстежень.

З метою перевірки дотримання вимог безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, встановлених діючими нормами, правилами та стандартами з ядерної та радіаційної безпеки та умовами ліцензії, відповідно до «Річного плану здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік», затвердженого наказом Держатомрегулювання від 20.11.2019 № 498, проведено планову інспекційну перевірку:

 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА КОМУНАЛЬНА ЛІКАРНЯ» що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології. 

При здійсненні перевірки встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: проведення працівниками категорії «А» навчання з питань радіаційної безпеки. 

Керівнику надано припис для усунення виявленого недоліку із визначенням відповідного терміну виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

У зв’язку із надходженням заяв та документів на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання проведені інспекційні обстеження:

 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЮБЕШІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» ЛЮБЕШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (Волинська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо: забезпечення роботи припливно-витяжної вентиляції, отримання санітарного паспорта на право експлуатації рентгенівського кабінету, проведення працівниками категорії «А» навчання з питань радіаційної безпеки, забезпечення в повному обсязі індивідуальних засобів захисту персоналу та пацієнтів, проведення щорічної оцінки відповідності доз опромінення пацієнтів стандартної статури під час типових радіологічних процедур значенням діагностичних референтних рівнів.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

 ТзОВ «ТК НІКОМЕД» (Рівненська область) що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології.

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо забезпечення не менше одного комплекту засобів індивідуального захисту для добровольців, які допомагають пацієнту під час процедури медичного опромінення.

Керівнику надано припис для усунення виявлених недоліків із визначенням відповідних термінів виконання. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МАНЕВИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» (Волинська область), щодо отримання ліцензії на право використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології. 

Виявлені порушення засвідчили про неспроможність заявника здійснювати заявлений вид діяльності до усунення виявленого порушення.

 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Хмельницька область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче випромінювання у діагностичній радіології. 

При здійсненні обстеження порушення не виявлено. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕРНОПІЛЬСЬКА УНІВЕРСИТЕТСЬКА ЛІКАРНЯ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (Тернопільська область), що проваджує діяльність з використання ДІВ – пристроїв, які генерують іонізуюче у діагностичній радіології..

При здійсненні обстеження встановлено порушення, для усунення яких необхідно вжити заходи, щодо укладення договору з відповідними організаціями про щорічне профілактичне обслуговування і ремонт рентгенівського устаткування. Стан радіаційної безпеки визнано задовільним.

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux